30 DIENŲ PINIGŲ
GRĄŽINIMO GARANTIJA!
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
UŽSAKYMAMS NUO 18 EUR

Norime informuoti, kad šiuo metu užsakymo išsiuntimo laikas, gali būti prailgintas 2-3 d.d. Atsiprašome už nesklandumus. 

 

Tetra Pond Crystalwater 1 l - priemonė vandens valymui

Gamintojas: TETRA
30483
23.75

Išsiunčiame per 3-5  d.d.

Lojalumo taškai: 6 taškai
Mūsų klientų nuotraukos Žiūrėti papildomas nuotraukas

*****

1 Atsiliepimas 5 z 5

*****

100%

****

0%

***

0%

**

0%

*

0%

100%

Recommend

100% klientai rekomenduoja šį produktą

Parašyti atsiliepimą

Tvenkinių vandens valymo produktas. Jis greitai ir veiksmingai išvalo nešvarų vandenį nuo plūduriuojančių dalelių. Jis suriša drumstumą, kurį sukelia molis ar dirvožemis, taip pat organinės kilmės daleles, pavyzdžiui, žuvų ekskrementus, nesuvalgytą maistą ar augalų liekanas, tačiau yra nekenksmingas tvenkinio gyventojams. Jis neturėtų būti naudojamas tik esant eršketų.

"Tetra Pond CrystalWater" sudėtyje esančios veikliosios medžiagos suriša plūduriuojančias daleles, kurios teršia tvenkinio vandenį. Dėl to šias daleles lengviau filtruoti arba pašalinti mechaniniu būdu. Produktas gerina vandens kokybę, daro įtaką žuvų gerovei ir augalų būklei.

Svarbu: prieš kiekvieną naudojimą įsitikinkite, kad vandens karbonatinis kietumas (KH) yra didesnis nei 3°dH (pvz., naudojant "Tetra Pond Test 6in1"). Jei šis lygis per mažas, rekomenduojama kontroliuojamai padidinti karbonatinį kietumą, pavyzdžiui, naudojant "Tetra Pond pH/KH Plus".


Dozavimo instrukcijos: Naudodami dozatorių, įpilkite 50 ml "Tetra Pond Crystal" kiekvienam 1000 litrų tvenkinio vandens. Kad pasiektumėte geriausių rezultatų, įsitikinkite, kad produktas rezervuare gerai susimaišė.

Parametrai

Gamintojas:
TETRA
Kokios yra prekių vertinimo taisyklės?

Produktą gali vertinti tik registruoti FERA.LT klientai, kurie jį įsigijo. Žvaigždučių įvertinimas yra visų įvertinimų vidurkis.  Patikrinę atsiliepimus, paskelbsime ir teigiamus, ir neigiamus atsiliepimus.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

*****

Geriausia tvenkinio priemonė.Rekomenduojama.

Neseniai įsigijote šią prekę? Padėkite tinkamai pasirinkti ir kitiems pirkėjams ir pridėkite nuotrauką (-as)?

Norite gauti papildomos informacijos apie šią prekę, susisiekite telefono numeriu +370 700 44 979 arba el. pašto adresu info@fera.lt