TETRA KOI Beauty Medium 4 l

Gamintojas: TETRA
46814
15.10

Išsiunčiame per 1-3 d.d.

Lojalumo taškai: 4 taškai
Mūsų klientų nuotraukos Žiūrėti papildomas nuotraukas
"Tetra Koi Beauty Medium" granulės aprūpina koi karpius visomis maistinėmis medžiagomis, užtikrinančiomis ilgą ir sveiką gyvenimą. Dėl rūšiai būdingos maisto sudėties ir aukščiausios kokybės užtikrinamos idealios sąlygos intensyviai spalvai ir sveikoms žuvims. Maiste yra baltymų, kurie užtikrina tinkamą ląstelių augimą. Pagrindinės maistinės medžiagos su dideliu baltymų kiekiu, taip pat vitaminai ir Omega-3 riebalų rūgštys suteikia koi karpiams energijos, reikalingos tinkamam augimui. Pridėjus beta gliukano, koi karpiams jauname amžiuje išsivysto sveika imuninė sistema, kuri veiksmingai apsaugo juos nuo ligų. Pašaruose taip pat yra angliavandenių (dar vienas iš pagrindinių energijos šaltinių), idealiai parinktų koi karpiams. Tuo pat metu tokie priedai kaip beta karotinas (morkų ir batatų sudedamoji dalis) suteikia žuviai intensyvesnę spalvą. Aukšta sudedamųjų dalių kokybė turi didelę įtaką optimaliam maisto produktų panaudojimui. Sudedamosios dalys gerai virškinamos ir padeda palaikyti švarų, geros kokybės vandenį. Apibendrinant, "Tetra Koi Beauty Medium" granulės yra subalansuotas pagrindinis maistas, skirtas sveikam koi karpių (nuo 20 cm ilgio) vystymuisi.

Parametrai

Gamintojas:
TETRA
Pakuotės svoris (g):
4000
Kokios yra prekių vertinimo taisyklės?

Produktą gali vertinti tik registruoti FERA.LT klientai, kurie jį įsigijo. Žvaigždučių įvertinimas yra visų įvertinimų vidurkis.  Patikrinę atsiliepimus, paskelbsime ir teigiamus, ir neigiamus atsiliepimus.

Atsiliepimai

Nerasta atsiliepimų

Parašyti atsiliepimą

Neseniai įsigijote šią prekę? Padėkite tinkamai pasirinkti ir kitiems pirkėjams ir pridėkite nuotrauką (-as)?

Norite gauti papildomos informacijos apie šią prekę, susisiekite telefono numeriu +370 700 44 979 arba el. pašto adresu info@fera.lt