RAFI

RAFI logo

Dolina Noteci Rafi šunų maistas yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori, kad jų kailiniai draugai būtų geros sveikatos. Be to, "Rafi" drėgnas šunų maistas yra puikus pasirinkimas, nes yra ekonomiškas ir jame yra visų jūsų augintiniui reikalingų maistinių medžiagų. Šis garsus prekės ženklas siūlo įvairių skonių variantų, todėl turėsite galimybę susikurti patrauklų ir maistingą meniu.

Šis "Rafi" ėdalas iš "Dolina Notec" išsiskiria sudedamųjų dalių kokybe. Rafi ėdalas yra lengvai virškinamas, jame yra aukštos kokybės baltymų. Be to, pridėjus jautienos, gaunama lizino, leucino, izoleucino ir mineralinių medžiagų, tokių kaip selenas, geležis ir varis.

.
.

Rafi šunims

.

"Rafi" maistas šunims sukurtas taip, kad patenkintų skirtingus visų augintinių skonio receptorius. Šis ėdalas sukurtas taip, kad atitiktų visų veislių ir dydžių suaugusių šunų mitybos reikalavimus. Kiekvienas šio ėdalo skonis yra vientisas produktas, kurį galima šerti kaip vieną patiekalą.
>Mūsų ekspertų komanda, kurdama drėgną ėdalą, atsižvelgė į natūralius šunų mitybos poreikius. Pateikdami gerai subalansuotas formules, mes galime šunims suteikti ir maistinių medžiagų, ir energijos, kurios jiems reikia. Taip užtikrinama, kad drėgnas ėdalas būtų lengvai virškinamas ir jame būtų gausu ingredientų, skatinančių gerą sveikatą. Be to, į receptūras įtraukiamos nesočiosios riebalų rūgštys, stiprinančios imunitetą ir skatinančios blizgantį kailį.

Mūsų parduotuvėje galima įsigyti "Rafi" šunų ėdalo, kurį sudaro įvairūs zoonozės ingredientai, būtini augintinio mitybai. Dėl tokio apgalvoto požiūrio sumažėja poreikis pridėti sintetinių vitaminų ir mineralų. Be to, į ėdalą dedama daržovių ir vaisių, kad jis būtų skanus.

Rafi tipai

.

"Dolina Noteci" "Rafi" maistas yra trijų skirtingų rūšių - "Basic", "Classic" ir "Fresh". Kiekvienas patiekalas praturtintas linų sėmenų aliejumi, kuris yra svarbus riebalų rūgščių n-3 ir n-6 šaltinis. Fresh linija idealiai tinka vidutinio fizinio aktyvumo šunims, kurie nėra nėšti ar žindantys. Dėl didelio baltymų kiekio jis taip pat naudingas šunims, kurie sveiksta.

Rodymas Kategorijos

Rodyti filtrus

Šiame skyriuje nėra prekių