PIPER

PIPER logo

Piper yra drėgnas ėdalas šunims ir katėms. "Piper" sukūrė Dolina Noteci, o tai tik patvirtina aukštą produkto kokybę.
Šlapią šunų maistą labai vertina šunys. Aprūpindami savo augintinį tokio tipo maistu, teigiamai veikiate jo gerovę, ypač kai jis pagamintas iš aukščiausios kokybės žaliavų. Visi "Piper" produktai yra gyvūnams augintiniams skirtas maistas, pagamintas iš gyvulinės kilmės produktų, o tai reiškia, kad jie augintiniams suteikia gyvūninių baltymų ir gali būti vienintelis jų gaunamas maistas. Gyvūnų augintinių ėdalo receptūros buvo sukurtos bendradarbiaujant su veterinarijos gydytojais dietologais, todėl jose yra subalansuotas mineralų ir maistinių medžiagų pasirinkimas.

Piper šunims

.

Piper maistas šunims sukurtas taip, kad būtų išlaikyta aukščiausia maistinė vertė, taip pat skonis ir kvapas. Jo gamyboje naudojama technologija taip pat išsaugo natūralią žaliavų formą. Dėl didelių mėsos gabalų ėdalas tampa patrauklesnis šuniui. Svarbu, kad įprastiniame šuns racione būtų įvairios mėsos ir šalutinių gyvūninių produktų. PIPER prekės ženklo šunų maistas yra įvairių skonių, todėl lengvai paįvairinsite savo augintinio racioną.

Gyvūnų prekių parduotuvėje "Fera.pl" rasite visas PIPER produktų linijas, skirtas jūsų augintiniui, įskaitant šuniukų maistą, vyresnio amžiaus šunų maistą ar monobaltymų maistą šunims, turintiems alergiją maistui. Tarp šios linijos prekių mūsų globotinių mėgstamiausias pasirinkimas yra "PIPER Platinum Pure" - ėdalas su ėriena.

.

Rodymas Kategorijos

Rodyti filtrus

Gyvenimo etapas
Pakuotės svoris (kg)
  • 12
  • 13
Min Max
Veislė
Augintinio dydis
Kokiam augintiniui
Kaina
Rūšis