30 DIENŲ PINIGŲ
GRĄŽINIMO GARANTIJA!
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
UŽSAKYMAMS NUO 18 EUR

PEDIGREE su jautiena 400 g

Gamintojas: PEDIGREE
32607
1.94

Išsiunčiame per 1-3 d.d.

Mūsų klientų nuotraukos Žiūrėti papildomas nuotraukas
PEDIGREE® su jautiena, suras tai, ko jiems labiausiai reikia kasdien - subtilių mėsingų gabalėlių ir būtinų ingredientų, tokių kaip: baltymai, Omega-6 rūgštys, vitaminas D3 ir E. Duodami šį maistą savo augintiniui, Jūs padėdate išlikti jam sveikam, energingam ir kuo geresnės savijautos. Naudodami „PEDIGREE®“ galite būti tikri, kad Jūsų šuns maistas yra ne tik kokybiškas, bet ir puikaus skonio bei kvapo. Mitybos specialistai ir veterinarijos gydytojai iš WALTHAMTM gyvūnų mokslo instituto dirbo su šio maisto formule.

Šunų PEDIGREE® šėrimo su jautiena ir želė privalumai:

Geras virškinimas- natūralus pluoštas padeda palaikyti sveiką virškinimo sistemą, kad jūsų šuo visada būtų geriausias.

Sveika oda ir kailis- cinko ir saulėgrąžų aliejus su Omega-6 riebalų rūgštimis skatina sveiką odą ir gražų kailį.

Natūralūs gynybos mechanizmai- vitaminas E ir mineralai suteikia stiprius, natūralius gynybos mechanizmus.

Sudėtis: mėsa ir gyvūniniai dariniai (36%, iš jų 92% natūralios kilmės *, įskaitant 4% jautienos), grūdai, mineralai, augalinių baltymų ekstraktai, augalinės kilmės produktai (įskaitant 0,5% burokėlių minkštimo). * Natūralių ingredientų kilmė.

Kaloringumas: 90 kcal / 100 g

Priedai / 1 kg:

Dietiniai priedai: Vitaminas D₃: 300 TV, Varis (vario (II) sulfato pentahidratas): 1,5 mg, Jodas (bevandenis kalcio jodatas): 0,23 mg, Geležis (geležies (II) sulfato monohidratas): 3,0 mg, Manganas (sulfato monohidratas) manganas): 1,8 mg, cinkas (cinko sulfato monohidratas): 19,4 mg / technologiniai priedai: kasijos guma: 2100 mg.Analitiniai komponentai (%): baltymai: 7,0; riebalų kiekis: 3,8; neorganinės medžiagos: 2,0; žalias pluoštas: 0,50; drėgmė: 81,5.Šėrimo būdas:

Mes rekomenduojame šerti tiek PEDIGREE® su šlapiu maistu, tiek sausu maistu.

Šuniui, sveriančiam 5 kg, reikia 3/4 skardinės drėgno maisto arba 1/4 skardinės ir 55 g sauso maisto per dieną, šuniui, sveriančiam 10 kg, - 1 1/4 skardinės drėgno maisto arba 1/2 skardinės ir 85 g skardinės. sauso maisto per dieną, 20 kg sveriančiam šuniui reikia 2 1/4 skardinės drėgno maisto arba 1/2 skardinės ir 175 g sauso maisto per dieną, o šuns, sveriančio 30 kg, - 3 skardinės drėgno maisto arba 3/4 skardinės. ir 230 g sauso maisto per dieną.

Atsižvelkite į pereinamąjį laikotarpį ir pakoreguokite maisto kiekį pagal augintinio poreikius. Parūpinkite šuniui gėlo geriamojo vandens. Reikia vartoti kambario temperatūroje. Laikykite nepanaudotą dalį šaldytuve iki 2 dienų.

Parametrai

Augintinio dydis:
Universalus
Pakuotės svoris (kg):
0.4
Gamintojas:
PEDIGREE

Paskirtis

Gyvenimo etapas:
Suaugęs
Specialieji reikalavimai:
Vitaminų suteikimas

Ingredientai

Baltymai (%):
8
Baltymų rūšis:
Jautiena
Riebalai (%):
5.5

Atsiliepimai

Nerasta atsiliepimų

Parašyti atsiliepimą

Neseniai įsigijote šią prekę? Padėkite tinkamai pasirinkti ir kitiems pirkėjams ir pridėkite nuotrauką (-as)?