MIAMOR Ragout Royal Mix zestaw saszetek w sosie 12 x 100 g

Gamintojas: MIAMOR
18417
7.26

Išsiunčiame per 1-3 d.d.

Lojalumo taškai: 2 taškai
Mūsų klientų nuotraukos Žiūrėti papildomas nuotraukas


"Miamor Ragout Royale" - tai išskirtinių paketėlių katėms linija. Šie produktai pasižymi labai dideliu mėsos kiekiu - daugiau kaip 60 %. Juose gausu vitaminų ir mikroelementų, todėl jie yra visavertis maistas jūsų augintiniui. Kadangi nėra konservantų ir dirbtinių dažiklių, jie yra ne tik skanus, bet ir sveikas maistas jūsų katei.
Švelnūs mėsos gabalėliai subtiliame padaže - tai patiekalas, kuris patiks net išrankiausioms katėms.
12 paketėlių rinkinys, kurių kiekviename yra skirtingas gardus dviejų rūšių mėsos derinys švelniame padaže - suteikite savo katei malonumą kiekvieną dieną su "Miamor".

Rinkinį sudaro:

-3x100g kalakutiena ir žvėriena
Sudėtis: Mėsa ir gyvūninės kilmės produktai (ne mažiau kaip 10 kalakutienos, ne mažiau kaip 10 % žvėrienos), grūdai, mineralai.

- 3x100g anties ir vištienos
Sudėtis: mėsa ir gyvūninės kilmės produktai (ne mažiau kaip 10 % ančių, ne mažiau kaip 10 % vištienos), grūdai, mineralai.

-3x100g tuno ir vištienos
Sudėtis: Žuvis ir žuvų šalutiniai produktai (ne mažiau kaip 10 % tuno), mėsa ir gyvūninės kilmės šalutiniai produktai (ne mažiau kaip 10 % vištienos), grūdai, mineralai

-3x100g vištienos ir lašišos
Sudėtis: Žuvis ir žuvų šalutiniai produktai (ne mažiau kaip 10 % lašišos), mėsa ir gyvūninės kilmės šalutiniai produktai (ne mažiau kaip 10 % vištienos), grūdai, mineralai


Dozavimas
4-5 kg svorio katė - 3 paketėliai per dieną

Kokiam augintiniui:
Katėms
Rūšis:
Visavertis pašaras

Parametrai

Pakuotės svoris (kg):
1.2
Gamintojas:
MIAMOR

Paskirtis

Gyvenimo etapas:
Visi

Ingredientai

Baltymai (%):
8
Riebalai (%):
5
Kokios yra prekių vertinimo taisyklės?

Produktą gali vertinti tik registruoti FERA.LT klientai, kurie jį įsigijo. Žvaigždučių įvertinimas yra visų įvertinimų vidurkis.  Patikrinę atsiliepimus, paskelbsime ir teigiamus, ir neigiamus atsiliepimus.

Atsiliepimai

Nerasta atsiliepimų

Parašyti atsiliepimą

Neseniai įsigijote šią prekę? Padėkite tinkamai pasirinkti ir kitiems pirkėjams ir pridėkite nuotrauką (-as)?

Norite gauti papildomos informacijos apie šią prekę, susisiekite telefono numeriu +370 700 44 979 arba el. pašto adresu info@fera.lt