GAME DOG

GAME DOG logo

"Game Dog" - tai specializuotoje farmacijos gamykloje Europos Sąjungoje gaminamų papildų šunims prekės ženklas.
Papildai "Game Dog" padeda veisliniams, sportiniams, darbiniams ir tam tikrų sveikatos sutrikimų turintiems šunims.

"Game Dog" asortimentą sudaro:

.
  • AniFlexi - kelių produktų linija, skirta sąnariams ir visai raumenų bei kaulų sistemai palaikyti. Priklausomai nuo poreikių, siūlomi produktai, skirti šunims, sergantiems sąnarių displazija arba sąnarių ir stuburo artritu, taip pat prevenciniai produktai, skirti šuniukams ir suaugusiems šunims, įskaitant sportuojančius šunis. Galima rinktis produktus miltelių ir tablečių pavidalu.
  • .
  • Produktai su Omega 3 kasomis - siūlome keletą produktų, kurie yra labai gerai biologiškai prieinami EPA ir DHA rūgščių šaltiniai. Tai ir žuvų taukai, ir krilių taukai. Šie produktai yra kapsulėse ir skysti.
  • .
  • Papildai šunims sportininkams - mūsų asortimente taip pat yra vieninteliai rinkoje baltyminiai ir riebalų papildai, skirti dirbantiems šunims, taip pat kiti produktai, skirti raumenų ir kaulų sistemai (raumenims ir sąnariams) palaikyti.
  • .
  • Vitaminų ir mineralų produktai - "Game Dog" prekės ženklas taip pat siūlo vitaminų ir mineralų produktus, skirtus gyvūnų augintinių mitybai subalansuoti arba mitybai papildyti pagal specialius poreikius, pavyzdžiui, odos ir kailio būklei palaikyti.
  • .
  • BARFER - linija, skirta subalansuoti žalią BARF mitybą ir namuose ruoštą mitybą.
  • .
.
.
."Game Dog Performance Nutrition" yra profesionalių papildų šunims prekės ženklas, atsiradęs bendradarbiaujant veterinarijos gydytojams dietologams, veisėjams ir šunų globėjams. Jie yra puikus kasdienės šuns mitybos papildas su įvairiais sveikatą stiprinančiais ingredientais, ypač esant specialiems jo poreikiams, atsirandantiems dėl veislės polinkių, praktikuojamo sporto ar ligų sukeltų negalavimų. Mūsų papildų receptūras sukūrė aukščiausios klasės specialistai, todėl preparatai pasižymi puikiu biologiniu prieinamumu ir dideliu veiksmingumu, kuris paprastai pastebimas jau po palyginti trumpo vartojimo laikotarpio.

.

Gamindami "Game Dog" papildus naudojame naujausių mokslinių gyvūnų mitybos tyrimų rezultatus ir naudojame tik sertifikuotas "Human Grade" klasės medžiagas, kurioms papildomai atliekami įvairūs kokybės tyrimai, o tai užtikrina aukščiausią produkto kokybę ir vartojimo saugumą.

Nuolat bendradarbiaujame su gyvūnų mitybos specialistais, veterinarijos gydytojais, veislinių šunų veisėjais ir sportinių bei darbinių šunų savininkais. Kasdien rūpinamės ypač reiklių sportinių šunų, kurių organizmai apkrauti didžiulėmis fizinėmis ir protinėmis pastangomis, sveikata ir puikia būkle. Gaminiai "Game Dog" taip pat pagerina gyvenimo komfortą šunims, kuriems dėl įvairių sveikatos problemų reikia profesionalios pagalbos.

Game Dog News

Rodyti filtrus

Šiame skyriuje nėra prekių