BENEK Natural-Vit Coolbaton griaužikams su riešutais

Gamintojas: NATURAL-VIT
18547
0.90

Išsiunčiame per 1-3 d.d.

Mūsų klientų nuotraukos Žiūrėti papildomas nuotraukas

Sveikas, natūralus

y ir skanus skanėstassu riešutais, skirtas graužikams ir triušiams. Natūralią kolbą sudaro aukščiausios kokybės grūdai, vaisiai, daržovės ir žolės, kurie gamtoje sudaro šių gyvūnų mitybos pagrindą. Dėl ažūrinės pakabos konstrukcijos iki 95 % kolbos tūrio yra maistas. Naudojant naujoviškas technologijas tapo įmanoma atsisakyti tradicinio kepimo proceso.Be to, visos "Coolbaton" sudedamosios dalys buvo derinamos su 100 % natūraliomis medžiagomis.

Kolbose nėra dažiklių ar konservantų, jos yra smagios ir malonios gyvūnams valgyti. Be graikinių riešutų skonio, kolbų serijoje yra ir kitų skonių: obuolių, žolelių, daržovių, pastarnokų, morkų, jonažolių, petražolių.


Rūšis:
Burbuolė, Kombinuotasis pašaras

Parametrai

Pakuotės svoris (kg):
0.1
Papildoma nauda sveikatai:
Aprūpinimas vitaminais
Gamintojas:
NATURAL-VIT
Kokios yra prekių vertinimo taisyklės?

Produktą gali vertinti tik registruoti FERA.LT klientai, kurie jį įsigijo. Žvaigždučių įvertinimas yra visų įvertinimų vidurkis.  Patikrinę atsiliepimus, paskelbsime ir teigiamus, ir neigiamus atsiliepimus.

Atsiliepimai

Nerasta atsiliepimų

Parašyti atsiliepimą

Neseniai įsigijote šią prekę? Padėkite tinkamai pasirinkti ir kitiems pirkėjams ir pridėkite nuotrauką (-as)?

Norite gauti papildomos informacijos apie šią prekę, susisiekite telefono numeriu +370 700 44 979 arba el. pašto adresu info@fera.lt