30 DIENŲ PINIGŲ
GRĄŽINIMO GARANTIJA!
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
UŽSAKYMAMS NUO 18 EUR

Aquael filtras Turbo 1500 (N)

Gamintojas: AQUAEL
1753
42.43

Išsiunčiame per 1-3 d.d.

Lojalumo taškai: 11 taškas
Mūsų klientų nuotraukos Žiūrėti papildomas nuotraukas

*****

1 Atsiliepimas 5 z 5

*****

100%

****

0%

***

0%

**

0%

*

0%

100%

Recommend

100% klientai rekomenduoja šį produktą

Parašyti atsiliepimą

Naujieji TURBO filtrai sukonstruoti remiantis naujos AQUAELCIRCULATOR cirkuliacinių siurblių linija.

Yra keturi TURBO modeliai 500, 1000, 1500 ir 2000 (šie skaičiai nurodo didžiausią tam tikro modelio pajėgumą l / h). Palyginti su pirmtakais, jie yra efektyvesni už savo galią. Tai yra šiuolaikinių, energiją taupančių variklių ir aukštos kokybės tarpiklių, esančių po rotoriaus kamera, rezultatas, kuris sumažina efektyvumo praradimą iki minimumo. Be to, jie puikiai aeruoja vandenį - netgi gylyje, kurio nepasiekia kiti filtrai.

UNIKALIOS FILTRAVIMO VERTĖS Didžiausias naujųjų TURBO filtrų privalumas yra unikalios filtravimo savybės. Kiekviename TURBO filtre yra talpykla bet kokiai biriai filtro terpei ir tanki kempinė, pasižyminti specialiai parinktomis savybėmis (garantuojančiomis efektyvų mechaninį filtravimą ir tuo pačiu nereikalaujančio per dažnai valyti). Iš pradžių talpyklos užpildomos keramikiniu įdėklu BIOCERAMAX 600, kuris yra puikus substratas nitrifikuojančioms bakterijoms, pašalinančioms amoniaką ir nitritus iš vandens.

Naujovė yra galimybė sujungti konteinerius - įsigijus papildomus modulius, galima lengvai padidinti filtravimo terpės tūrį, pritaikant filtravimo efektyvumą pagal didesnio (arba tankiau žuvimis apsodinto) rezervuaro poreikius.

Visi TURBO filtrai taip pat turi patogų, sklandų vandens srauto efektyvumo reguliavimą, kurį pasiekia ergonomiška rankenėlė, esanti filtro išleidimo angoje. EFEKTYVUS IR TYLUS Naujieji TURBO filtrai yra puikus sprendimas filtruojant vandenį ir aeruojant mažose, vidutinėse ir didelėse talpyklose.

Ypač vertas dėmesio TURBO 2000 modelis, kurio labai didelis, precedento neturintis našumas rinkoje lemia jo veikimą net 300 litrų ir didesniuose akvariumuose. Dėl gerai apgalvoto naujųjų filtrų dizaino jų valdymas ir priežiūra labai palengvina ir užima daug laiko.

Keraminės rotoriaus ašies dėka jie pasižymi ypatingai tyliu ir ilgalaikiu veikimu, suteikdami akvaristui visišką komfortą. - neįprastai didelis efektyvumas - ypač efektyvus vandens aeravimas - tylus ir energiją taupantis - efektyvus mechaninis filtravimas - dviejų pakopų biologinis filtravimas - sklandus ir patogus talpos reguliavimas - puikiai tinka net dideliems bakams

Parametrai

Matmenys (cm):
32 x 9 x 11
Gamintojas:
AQUAEL
Rūšis:
Filtras
Pajėgumas (l/h):
1500
Akvariumo dydis (l):
250 - 350

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

*****

Geras

Neseniai įsigijote šią prekę? Padėkite tinkamai pasirinkti ir kitiems pirkėjams ir pridėkite nuotrauką (-as)?