30 DIENŲ PINIGŲ
GRĄŽINIMO GARANTIJA!
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
UŽSAKYMAMS NUO 18 EUR

Aquael filtras Multi Kani 800

Gamintojas: AQUAEL
1751
39.96

Išsiunčiame per 1-3 d.d.

Lojalumo taškai: 10 taškas
Mūsų klientų nuotraukos Žiūrėti papildomas nuotraukas

*****

3 Atsiliepimai 5 z 5

*****

100%

****

0%

***

0%

**

0%

*

0%

100%

Recommend

100% klientai rekomenduoja šį produktą

Parašyti atsiliepimą

„MULTIKANI“ filtras yra pirmasis rinkoje išplečiamas kanistrų filtras. Dėl savo unikalaus dizaino jis tinka 20 litrų akvariumui, o išplėtus (jis gali susidaryti iš 8 modulių) pakanka net iki 320 litrų.

Filtras MULTIKANI rekomenduojamas talpykloms, kurių talpa yra nuo 20 iki 320 l

Į pagrindinį rinkinį įeina: - cilindrinis indas su dangčiu su uždarymo vožtuvais. Talpykla užpildoma pagrindine filtravimo priemone - ceolitu, dedama tarp kempinės sluoksnių - Išorinis siurbimo siurblys, leidžiantis veikti net labai sekliame vandenyje, pvz., Rezervuaruose su pusiau antžeminiais vėžliais - Jungiamųjų vamzdžių ir žarnų rinkinys.

Rinkinį galima papildyti papildomais MULTI CARTRIDGE PRO konteineriais: - „ZeoMAX Plus“ - „CarboMAX Plus“ - „BioCeraMAX Pro 600“ -PhosMAX Basic - kempinės kasetės.

Atskirus „MULTI CARTRIDGE PRO“ konteinerius galima sujungti linijiškai, kad jie sudarytų kolonas, ir nuosekliai - sukuriant kolonų rinkinius. Tokiu būdu galime nuosekliai didinti filtro terpės talpą. Vieną su kitu galima integruoti iki 8 konteinerių. Galimybė nemokamai išplėsti MULTIKANI filtrą taupo ne tik pinigus, bet visų pirma biologinio filtravimo tęstinumą naujame akvariume. „MULTI CARTRIDGE PRO“ talpyklų keitimas yra labai paprastas, nes prie filtro pritvirtinti specialūs raktai. Pagrindiniai MULTIKANI filtrų sandarikliai yra pagaminti iš specialaus silikono, kuris papildomai garantuoja prietaiso sandarumą.

Techniniai duomenys: - Filtro matmenys be pakuotės: O138x182 mm - Galia: 8 W - Talpa: 800l / h

Parametrai

Filtravimo medžiaga:
Kempinė, ceolitas
Galia (W):
8
Garantijos laikotarpis:
2 metai
Gamintojas:
AQUAEL
Rūšis:
Filtras
Pajėgumas (l/h):
650
Akvariumo dydis (l):
20-320

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

*****

Filtras veikia puikiai su 35 litrų akvariumu. Tiesa, šiek tiek triukšmingas-erzinančiai ūžia. Tačiau pastačius po akvariumu į uždarą erdvę, garso nebesigirdi. Reikėjo pavargti kol surinkau ir startavau jį, tačiau akvariumo vandens kokybę ženkliai pagerėjo jau per keletą dienų.

*****

Labai geras

*****

Puikus filtras :)

Neseniai įsigijote šią prekę? Padėkite tinkamai pasirinkti ir kitiems pirkėjams ir pridėkite nuotrauką (-as)?