Aquael filtras Fan Mikro Plus (N)

Gamintojas: AQUAEL
33973
17.10

Išsiunčiame per 1-3 d.d.

Lojalumo taškai: 4 taškai
Mūsų klientų nuotraukos Žiūrėti papildomas nuotraukas

*****

1 Atsiliepimas 5 z 5

*****

100%

****

0%

***

0%

**

0%

*

0%

100%

Recommend

100% klientai rekomenduoja šį produktą

Parašyti atsiliepimą

Vidinis ventiliatoriaus filtras skirtas akvariumo vandeniui valyti ir aeruoti. Dėka kruopščiai parinktos kempinės, dedamos ant perforuoto veleno, ji yra atspari nešvarumams ir nereikalauja dažnai valyti. Apsauginis plastikinis indas sulaiko šiurkščius teršalus, kurie ilgą laiką garantuoja efektyvų akvariumo vandens filtravimą.

AQUAEL FAN vidinį filtrą lengva įdiegti ir naudoti. Specialiai suprojektuota filtrų terpė neleidžia vandeniui išpilti iš filtro į akvariumą keičiantis vandeniui, taip pat pašalinant filtrą iš akvariumo, pvz., plaunant kempinę.

Uždara rotoriaus kamera garantuoja tylų darbą ir aukštą efektyvumą, kai sunaudojama palyginti mažai energijos.

Be to, „AQUAEL FAN MIKRO“ vidinio filtro modelis gali dirbti labai sekliame vandenyje - nuo 2 cm gylio, todėl jis puikiai tinka net mažiausiems akvaterariumams.

Labai patogu, neprilygstamas kitiems prietaisams, yra galimybė reguliuoti vidinių ventiliatorių filtrų efektyvumą, nereikia kišti rankų į vandenį. Kupolą su ergonomiška rankenėle galima pastatyti virš vandens paviršiaus.

Vandens išleidimo kryptį galima reguliuoti 75 ° diapazone.

Parametrai

Garantijos laikotarpis:
2 metai
Gamintojas:
AQUAEL
Pajėgumas (l/h):
250
Kokios yra prekių vertinimo taisyklės?

Produktą gali vertinti tik registruoti FERA.LT klientai, kurie jį įsigijo. Žvaigždučių įvertinimas yra visų įvertinimų vidurkis.  Patikrinę atsiliepimus, paskelbsime ir teigiamus, ir neigiamus atsiliepimus.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

*****

Viskas aukstam lygy ????

Neseniai įsigijote šią prekę? Padėkite tinkamai pasirinkti ir kitiems pirkėjams ir pridėkite nuotrauką (-as)?

Norite gauti papildomos informacijos apie šią prekę, susisiekite telefono numeriu +370 700 44 979 arba el. pašto adresu info@fera.lt