30 DIENŲ PINIGŲ
GRĄŽINIMO GARANTIJA!
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
UŽSAKYMAMS NUO 18 EUR

Norime informuoti, kad šiuo metu užsakymo išsiuntimo laikas, gali būti prailgintas 2-3 d.d. Atsiprašome už nesklandumus. 

 

Vitapol Smakers Premium maistas kanarėlėms

Gamintojas: VITAPOL
32351
1.50

Išsiunčiame per 1-3 d.d.

Mūsų klientų nuotraukos Žiūrėti papildomas nuotraukas
Visavertis "Premium Smaker®" pašaras kanarėlėms, skirtas kasdieniam šėrimui. Be atrinkto, gerai subalansuoto sėklų mišinio, jame yra vaisių ir daržovių (braškių, paprikų). Dėl šios turtingos ir įvairios sudėties lesalas suteikia paukščių mitybai būtinų vitaminų, mineralų ir elementų. Sudėtyje esančios amaranto ir sezamo sėklos suteikia vertingų omega 3 grupės riebalų ir vertingų baltymų. Paprikose yra ne tik daug vitamino C, bet ir karotinoidų, kurie, be kita ko, daro įtaką plunksnų spalvos intensyvumui. Tokį pat poveikį turi ir mišinyje esantys aksombarzdžių žiedynai. Be to, mišinyje yra vitaminizuotų granulių, papildančių papūgų racioną tokiais vitaminais kaip A, D3, E ir C, taip pat kalciu ir fosforu.

Visavertis pašarų mišinys.

Sudėtis: kanarėlių žolės sėklos,
baltosios soros, geltonosios soros, raudonosios soros, rapsų sėklos, rapsų sėklos, rapsų sėklos, sezamo sėklos, paruoštos morkos, nigerio sėklos, aguonos, linų sėmenys, džiovinti raudonieji pipirai, kanapių sėklos, nigerio sėklos, baltasis sorgas, raudonieji sorgai, džiovintos braškės, maltos, aronijų išspaudos, kukurūzų grūdų miltai, kviečių grūdų miltai, liucernų miltai, kiaušinių milteliai, linų sėmenų aliejus, džiovintos papajos, maltos, skrudintos amaranto sėklos, mielių ekstraktas, kalcio karbonatas.

Analitinės sudedamosios dalys: žali baltymai (Kjeldalio metodas) min. 13,2 %, neapdoroti riebalai min. 9,1 %, žalios ląstelienos maks. 12,7 %, žali pelenai maks. 4,6 %, drėgmė maks. 12%.

Narve pakabinkite 1 šutintuvą. Užtikrinkite nuolatinę prieigą prie švaraus ir šviežio geriamojo vandens.

Parametrai

Google product category (US):
Animals & Pet Supplies > Pet Supplies > Bird Supplies
Papildoma nauda sveikatai:
Aprūpinimas vitaminais
Gamintojas:
VITAPOL
Kokios yra prekių vertinimo taisyklės?

Produktą gali vertinti tik registruoti FERA.LT klientai, kurie jį įsigijo. Žvaigždučių įvertinimas yra visų įvertinimų vidurkis.  Patikrinę atsiliepimus, paskelbsime ir teigiamus, ir neigiamus atsiliepimus.

Atsiliepimai

Nerasta atsiliepimų

Parašyti atsiliepimą

Neseniai įsigijote šią prekę? Padėkite tinkamai pasirinkti ir kitiems pirkėjams ir pridėkite nuotrauką (-as)?

Norite gauti papildomos informacijos apie šią prekę, susisiekite telefono numeriu +370 700 44 979 arba el. pašto adresu info@fera.lt