Vitapol Smakers kanarėlėms su vaisiais 2 vnt.

Gamintojas: VITAPOL
7742
1.60

Išsiunčiame per 1-3 d.d.

Mūsų klientų nuotraukos Žiūrėti papildomas nuotraukas
"Smakers®" turi daug vitaminų, mineralų ir pektino, gautų iš prinokusių aukščiausios kokybės vaisių, pavyzdžiui, aviečių. Apelsinų žievelės, kuriose gausu flavonoidų, apsaugo nuo uždegimų, bakterijų ir grybelių. Kokoso drožlės praturtina kolbą geležimi ir kaliu bei vertingais baltymais, o rožių žiedlapiuose gausu antocianinų, eterinių aliejų ir gleivių.

Papildomas pašaras.


Sudėtis: kviečių grūdų miltai, geltonosios soros (25 %), kanarėlių sėklos, rapsų sėklos, nigrum sėklos (2,5 %), apelsinų žievelės (2 %), kokoso drožlės (1 %), džiovintos avietės (0,5 %), džiovinti rožių žiedlapiai, mielės. Priedai: jusliniai priedai: dažikliai.

Analitinės sudedamosios dalys: neapdoroti baltymai (Kjeldalio metodas) min. 10,6 %, neapdoroti riebalai min. 3,1 %, žalios ląstelienos maks. 5,6 %, ne daugiau kaip 5,6 % žalios ląstelienos, ne daugiau kaip 5,6 % žalių pelenų. 4,8 %, drėgmė maks. 12%.

Skirta kaip papildomas skanėstas prie pagrindinio ėdalo.
Rūšis:
Kanarėlėms

Parametrai

Google product category (US):
Animals & Pet Supplies > Pet Supplies > Bird Supplies
Papildoma nauda sveikatai:
Aprūpinimas vitaminais
Gamintojas:
VITAPOL
Kokios yra prekių vertinimo taisyklės?

Produktą gali vertinti tik registruoti FERA.LT klientai, kurie jį įsigijo. Žvaigždučių įvertinimas yra visų įvertinimų vidurkis.  Patikrinę atsiliepimus, paskelbsime ir teigiamus, ir neigiamus atsiliepimus.

Atsiliepimai

Nerasta atsiliepimų

Parašyti atsiliepimą

Neseniai įsigijote šią prekę? Padėkite tinkamai pasirinkti ir kitiems pirkėjams ir pridėkite nuotrauką (-as)?

Norite gauti papildomos informacijos apie šią prekę, susisiekite telefono numeriu +370 700 44 979 arba el. pašto adresu info@fera.lt