Vitapol Smakers graužikams su medumi 2 vnt.

Gamintojas: VITAPOL
7873
1.60

Išsiunčiame per 1-3 d.d.

Mūsų klientų nuotraukos Žiūrėti papildomas nuotraukas
Smakers® paįvairina ir papildo graužikų ir triušių racioną. Jo sudėtis praturtinta maistingomis žiedadulkėmis, todėl jis yra vienas mėgstamiausių skanėstų. Be skonio ir maistinių savybių, bičių žiedadulkės turi gydomųjų ir imunitetą stiprinančių savybių. Jų galima sėkmingai duoti tiek sveikiems, tiek sergantiems ar nusilpusiems gyvūnams. Jos sudėtyje taip pat yra linų, kurie gerai veikia virškinamąjį traktą, reguliuodami virškinimą.Sudėtis: kviečių grūdų miltai, kviečiai (33 %), raudonieji sorgai,
lukštentos avižos (4 %), baltieji sorgai, malti kukurūzai (3 %), kukurūzų dribsniai, linų sėmenys, žemės riešutai (1 %), bičių šalutiniai produktai (0,5 %), mielės. Priedai: jusliniai priedai: dažikliai.

Analitinės sudedamosios dalys: neapdoroti baltymai (Kjeldalio metodas) min. 9,6 %, neapdoroti riebalai (min. 0,01 %), neapdorota ląsteliena (ne daugiau kaip 0,01 %). 5,4 %, neapdoroti pelenai maks. 2,01 %, drėgmė maks. 12%.

Skirta šerti kaip papildomas skanėstas prie pagrindinio pašaro.
Rūšis:
Užkandis

Parametrai

Papildoma nauda sveikatai:
Aprūpinimas vitaminais
Gamintojas:
VITAPOL
Kokios yra prekių vertinimo taisyklės?

Produktą gali vertinti tik registruoti FERA.LT klientai, kurie jį įsigijo. Žvaigždučių įvertinimas yra visų įvertinimų vidurkis.  Patikrinę atsiliepimus, paskelbsime ir teigiamus, ir neigiamus atsiliepimus.

Atsiliepimai

Nerasta atsiliepimų

Parašyti atsiliepimą

Neseniai įsigijote šią prekę? Padėkite tinkamai pasirinkti ir kitiems pirkėjams ir pridėkite nuotrauką (-as)?

Norite gauti papildomos informacijos apie šią prekę, susisiekite telefono numeriu +370 700 44 979 arba el. pašto adresu info@fera.lt