Vitapol Smakers graužikams su javainiais 2 vnt.

Gamintojas: VITAPOL
7852
1.70

Išsiunčiame per 1-3 d.d.

Mūsų klientų nuotraukos Žiūrėti papildomas nuotraukas
Smakers® paįvairina ir papildo graužikų ir triušių racioną. Tai kviečių ir avižų dribsniai, praturtinti vaisiais, pavyzdžiui, sultenėmis, obuoliais, juodaisiais ir raudonaisiais serbentais, apibarstyti cinamono žieve. Serbentuose gausu vitaminų C, K, P, mikroelementų, tokių kaip boras ir jodas, organinių rūgščių, pektinų. Jis stiprina kraujagysles, gerina virškinimą ir veikia prieš viduriavimą. Cinamono žievė taip pat yra puikus mangano, ląstelienos, geležies ir kalcio šaltinis, mažina MTL blogojo cholesterolio kiekį ir apsaugo nuo vidurių pūtimo.

Papildomas pašaras.


Sudėtis: kviečiai (25 %), kvietiniai miltai, avižų dribsniai, kviečių dribsniai, sultenės (6 %), kukurūzų dribsniai, džiovinti juodieji serbentai (4 %), džiovinti obuoliai (2 %), džiovintos cinamono žievės (1 %), žemės riešutai nulupti, supjaustyti (1 %), bičių šalutiniai produktai.

Analitinės sudedamosios dalys: žali baltymai (Kjeldalio metodas) min. 7,9 %, neapdoroti riebalai - min. 0,01 %, žalia ląsteliena - maks. 3,7 %, žali pelenai maks. 2,63 %, drėgmė maks. 12%.

Skirta kaip papildomas skanėstas prie pagrindinio ėdalo.
Rūšis:
Kombinuotasis pašaras , Užkandis

Parametrai

Papildoma nauda sveikatai:
Aprūpinimas vitaminais
Gamintojas:
VITAPOL
Kokios yra prekių vertinimo taisyklės?

Produktą gali vertinti tik registruoti FERA.LT klientai, kurie jį įsigijo. Žvaigždučių įvertinimas yra visų įvertinimų vidurkis.  Patikrinę atsiliepimus, paskelbsime ir teigiamus, ir neigiamus atsiliepimus.

Atsiliepimai

Nerasta atsiliepimų

Parašyti atsiliepimą

Neseniai įsigijote šią prekę? Padėkite tinkamai pasirinkti ir kitiems pirkėjams ir pridėkite nuotrauką (-as)?

Norite gauti papildomos informacijos apie šią prekę, susisiekite telefono numeriu +370 700 44 979 arba el. pašto adresu info@fera.lt