-51%

Vitapol Smakers Weekend Style graužikams su daržovėmis 1 vnt.

Gamintojas: VITAPOL
7865
1.03
Ankstesnė kaina: 2.10

Išsiunčiame per 1-3 d.d.

Mūsų klientų nuotraukos Žiūrėti papildomas nuotraukas

**** *

3 Atsiliepimai 4.3 z 5

*****

67%

****

0%

***

33%

**

0%

*

0%

67%

Recommend

67% klientai rekomenduoja šį produktą

Parašyti atsiliepimą

Smakeriai paįvairina ir papildo graužikų ir triušių racioną. Jame gausu daug vitaminų, mineralinių medžiagų ir pektinų, kurių šaltinis - prinokusios aukščiausios kokybės daržovės, pavyzdžiui, burokėliai, morkos ir petražolės. Morkos ir burokėliai yra vertingas karotinoidų šaltinis. Petražolėse slypi daug vitaminų C ir A, B1, B2, P, taip pat kalio, kalcio, magnio, fosforo, geležies.Sudėtis: kviečiai (31,5 %), kvietiniai grūdų miltai, džiovintos morkos (6,5 %), džiovinti pastarnokai (5,4 %), lukštentos avižos, kukurūzai, džiovinti burokėliai (2,3 %), džiovintos bulvės, džiovinti porai (1,4 %), petražolių šaknys (1 %), mielės. Priedai: jusliniai priedai: dažikliai.

Analitinės sudedamosios dalys: žali baltymai (Kjeldalio metodas) min. 8,3 %, neapdoroti riebalai (min. 0,01 %), neapdorota ląsteliena (ne daugiau kaip 0,01 %), neapdorota ląsteliena (ne daugiau kaip 0,01 %). 5,41 %, ne daugiau kaip 5,41 % žalios ląstelienos, ne daugiau kaip 5,41 % žalių pelenų. 2,93 %, drėgmė maks. 12%

šeriamas kaip papildomas pašaras prie pagrindinio pašaro.
Rūšis:
Kombinuotasis pašaras , Užkandis

Parametrai

Pakuotės svoris (kg):
0.045
Papildoma nauda sveikatai:
Aprūpinimas vitaminais
Gamintojas:
VITAPOL
Kokios yra prekių vertinimo taisyklės?

Produktą gali vertinti tik registruoti FERA.LT klientai, kurie jį įsigijo. Žvaigždučių įvertinimas yra visų įvertinimų vidurkis.  Patikrinę atsiliepimus, paskelbsime ir teigiamus, ir neigiamus atsiliepimus.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

***

Ganėtinai neblogos kokybės graužtukas iš daržovių, bet tikrai netaps mėgstamiausiu mano jūrų kiaulytės. Pagraužia tik tada, kai jau nieko geriau negauna arba neturi ką veikt.

*****

100% rekomenduoju, mano jūrų kiaulytė labai jį pamėgo. Ir skanus, ir dantukus gerai padilena. Net neabejokite dėl šios prekės.

*****

Rekomenduoju šią parduotuvę, platus asortimentas, kokybiškos prekės ????????????

Neseniai įsigijote šią prekę? Padėkite tinkamai pasirinkti ir kitiems pirkėjams ir pridėkite nuotrauką (-as)?

Norite gauti papildomos informacijos apie šią prekę, susisiekite telefono numeriu +370 700 44 979 arba el. pašto adresu info@fera.lt