Vitapol Smakers Expert maistas žiurkėnams

Gamintojas: VITAPOL
46275
1.89

Išsiunčiame per 1-3 d.d.

Mūsų klientų nuotraukos Žiūrėti papildomas nuotraukas
"Smakers® Expert®" žiurkėnų mityboje yra visavertis pašaras, sudarytas daugiausia iš ekstruduotų ingredientų, todėl visi vertingi mitybos komponentai yra dar geriau prieinami ir įsisavinami organizmo. Pašaras papildytas vaisiais ir daržovėmis, natūraliai išdžiovintais, kad būtų užtikrintas natūralių vitaminų prieinamumas, pagerėtų skonis ir gyvūnų noras ėsti. Ekstruduotas taip, kad atitiktų žiurkėnų mitybos reikalavimus, su kruopščiai atrinktu vitaminų ir mineralų kompleksu, užtikrinančiu gerą formą ir gyvybingumą. Receptūra praturtinta neskaldytais grūdais ir sėklomis, kad būtų užtikrintas pakankamas baltymų kiekis šiems visaėdžiams graužikams. Tinkamo dydžio ir struktūros ingredientai skatina suvartoti maistą ir teigiamai veikia griežtųjų dantų būklę. Pridėtos žolelės palaiko virškinimo procesą, o jukos ekstraktas sumažina nemalonų gyvūnų išmatų kvapą.

Visavertis pašaras.

Sudėtis: Sudėtis: kukurūzai, saulėgrąžų išspaudos, miežiai, kviečiai, soja, kukurūzų grūdų miltai, kviečių sėlenos, liucerna, džiovintos morkos, džiovinti burokėliai, žirnių dribsniai, kukurūzų dribsniai, baltieji sorgai, saulėgrąžų sėklos, linų sėmenys, džiovinti karobai (3 %), sultenės, džiovintos papajos, džiovinti abrikosai, džiovinti bananai (2 %), žirniai, kviečių dribsniai, pupelių dribsniai, lukštenti žemės riešutai (1 %), skrudinti kviečiai, ryžių miltai, kukurūzų krakmolas, džiovinti medetkų žiedai (0,5 %), linų aliejus, saulėgrąžų aliejus, obuolių minkštimas, mielės, kalcio karbonatas, natrio chloridas.
Maisto papildai: vitaminai/kg: vitaminas A (E672) 10 600 TV, vitaminas D3 (E671) 1 060 TV, vitaminas E (E307) 94 mg, vitaminas C 42,6 mg. Mikroelementų mišinys/kg: geležis (E1) 107,2 mg, cinkas (E6) 31,1 mg, jodas (E2) 0,91 mg, selenas (E8) 0,02 mg. Technologiniai priedai: sepiolitas (E562) 0,82 g; konservantai ir antioksidantai.


Analitinės sudedamosios dalys: žali baltymai (nustatyti Kjeldalio metodu) min. 11,3 %, neapdoroti riebalai min. 3,2 %, žalios ląstelienos ne daugiau kaip 8,7 %, žalių pelenų ne daugiau kaip 2,5 %, žalių riebalų ne daugiau kaip 3,2 %. 5,6 %, drėgmė maks. 12%.

Šerkite kaip visaverčiu pašaru, pakabinę 1 Smaker narvelyje, kol jis bus suvartotas.
Rūšis:
Burbuolė

Parametrai

Gamintojas:
VITAPOL
Kanoninis produktas prekių linijoje:
Kokios yra prekių vertinimo taisyklės?

Produktą gali vertinti tik registruoti FERA.LT klientai, kurie jį įsigijo. Žvaigždučių įvertinimas yra visų įvertinimų vidurkis.  Patikrinę atsiliepimus, paskelbsime ir teigiamus, ir neigiamus atsiliepimus.

Atsiliepimai

Nerasta atsiliepimų

Parašyti atsiliepimą

Neseniai įsigijote šią prekę? Padėkite tinkamai pasirinkti ir kitiems pirkėjams ir pridėkite nuotrauką (-as)?

Norite gauti papildomos informacijos apie šią prekę, susisiekite telefono numeriu +370 700 44 979 arba el. pašto adresu info@fera.lt