Vitapol Smakers didelioms papūgoms su apelsinais

Gamintojas: VITAPOL
42392
6.56

Išsiunčiame per 1-3 d.d.

Lojalumo taškai: 2 taškai
Mūsų klientų nuotraukos Žiūrėti papildomas nuotraukas
Smacker puikiai papildo papūgų mitybą flavonoidais,
vitaminu C, karotinu ir pektinu, nes sudėtyje yra apelsinų. Flavonoidai pasižymi priešuždegiminėmis, antibakterinėmis ir priešgrybelinėmis savybėmis.

Papildomas pašaras.


Sudėtis: dryžuotųjų saulėgrąžų sėklos (30 %), kviečių sėklų miltai, baltųjų saulėgrąžų sėklos, ananasai (15 %), raudonieji sorgai (5,5 %), baltieji sorgai (4 %), apelsinų žievelės (4 %), kanapių sėklos, dygminų sėklos (3 %), mielės. Priedai: jusliniai priedai: dažikliai.

Analitinės sudedamosios dalys: žali baltymai (Kjeldalio metodas) min. 11,1 %, neapdoroti riebalai min. 5,2 %, žalios ląstelienos maks. 7,1 %, neapdoroti pelenai ne daugiau kaip 1,5 %, žali pelenai ne daugiau kaip 1,5 %, žalioji ląsteliena ne daugiau kaip 1,5 %, neapdoroti pelenai ne daugiau kaip 1,5 %. 5,4 %, drėgmė maks. 12%.

Skirta šerti kaip dienos raciono priedas.

Parametrai

Google product category (US):
Animals & Pet Supplies > Pet Supplies > Bird Supplies
Pakuotės svoris (kg):
0.45
Papildoma nauda sveikatai:
Įvairi dieta
Gamintojas:
VITAPOL
Kokios yra prekių vertinimo taisyklės?

Produktą gali vertinti tik registruoti FERA.LT klientai, kurie jį įsigijo. Žvaigždučių įvertinimas yra visų įvertinimų vidurkis.  Patikrinę atsiliepimus, paskelbsime ir teigiamus, ir neigiamus atsiliepimus.

Atsiliepimai

Nerasta atsiliepimų

Parašyti atsiliepimą

Neseniai įsigijote šią prekę? Padėkite tinkamai pasirinkti ir kitiems pirkėjams ir pridėkite nuotrauką (-as)?

Norite gauti papildomos informacijos apie šią prekę, susisiekite telefono numeriu +370 700 44 979 arba el. pašto adresu info@fera.lt