VITAPOL Smakers 3x1 banguotosioms papūgėlėms (kiaušinis / medus / vaisiai) 3 vnt.

Gamintojas: VITAPOL
7780
IŠPARDUOTA

Išsiunčiame per 3-5  d.d.

Mūsų klientų nuotraukos Žiūrėti papildomas nuotraukas
"Smakers®" - trijų skonių ir vienoje pakuotėje. Čia rasite kiaušinių dribsnių, kurie suteikia vertingų vištų kiaušinių baltymų, būtinų veisimosi ir perėjimo laikotarpiu. Be to, čia yra maistingas medaus, kuris ne tik pasižymi gydomosiomis savybėmis, bet ir stiprina organizmą. Taip pat yra vaisvandeniai, kuriuose gausu natūralių vitaminų ir mineralų.

Papildomas pašaras.


Sudėtis: Sudėtis: kviečių grūdų miltai, geltonosios soros, raudonieji sorgai, juodgrūdės sėklos, džiovinti kiaušinių produktai (1,5 %), mielės. Medus: geltonosios soros, kviečių grūdų miltai, raudonosios soros, raudonieji sorgai, lukštentos avižos, linų sėmenys, kanapių sėklos, bičių šalutiniai produktai (2 %). Vaisiai: kviečių grūdų miltai, geltonieji soros, raudonieji sorgai, šeivamedžio uogos, raudonosios soros, juodgrūdės sėklos, dygminų sėklos, džiovintos apelsinų žievelės (2 %), kokoso drožlės, džiovinti obuoliai (1,5 %), mielės. Priedai: jusliniai priedai: dažikliai.

Analitinės sudedamosios dalys: žali baltymai (Kjeldalio metodas) min. 11 %, neapdoroti riebalai min. 2.1%, crude fibre max. 9.7%, crude ash max. 4,8 %, drėgmė maks. 12%

Skirta šerti kaip papildas ir paįvairinti kasdienį racioną.
Rūšis:
Mažiems paukščiams

Parametrai

Google product category (US):
Animals & Pet Supplies > Pet Supplies > Bird Supplies
Pakuotės svoris (kg):
0.13
Papildoma nauda sveikatai:
Aprūpinimas vitaminais
Gamintojas:
VITAPOL
Kokios yra prekių vertinimo taisyklės?

Produktą gali vertinti tik registruoti FERA.LT klientai, kurie jį įsigijo. Žvaigždučių įvertinimas yra visų įvertinimų vidurkis.  Patikrinę atsiliepimus, paskelbsime ir teigiamus, ir neigiamus atsiliepimus.

Atsiliepimai

Nerasta atsiliepimų

Parašyti atsiliepimą

Neseniai įsigijote šią prekę? Padėkite tinkamai pasirinkti ir kitiems pirkėjams ir pridėkite nuotrauką (-as)?

Norite gauti papildomos informacijos apie šią prekę, susisiekite telefono numeriu +370 700 44 979 arba el. pašto adresu info@fera.lt