Vitapol mineralas su pienėmis graužikams

Gamintojas: VITAPOL
42375
IŠPARDUOTA

Išsiunčiame per 3-5  d.d.

Mūsų klientų nuotraukos Žiūrėti papildomas nuotraukas

***

1 Atsiliepimas 3 z 5

*****

0%

****

0%

***

100%

**

0%

*

0%

0%

Recommend

0% klientai rekomenduoja šį produktą

Parašyti atsiliepimą

Mineralinis priedas prie kasdienės mitybos su svarbiu mineralu kalciu, reikalingu tinkamam vystymuisi, augimui ir gyvenimui. Nuo pirmųjų gyvenimo dienų jis atsakingas už teisingą kaulų, dantų ir kitų struktūrų, kurioms reikalingas kalcis, augimą. Apsaugo nuo rachito.Sudedamosios dalys: kalcio karbonatas, džiovinti kiaulpienių lapai (4 %). Technologiniai priedai: konservantai.

Analitinės sudedamosios dalys: kalcis (Ca) min. 36,3 %, kalcis (Ca) maks. 40,8 %, fosforas (P) min. 0,01 %, natris (Na) min. 0,01 %, natris (Na) maks. 0,61 %.Gyvuliai turi nuolat gauti mineralinių medžiagų kubelių. Jo suvartojimą reguliuoja gyvulio organizmo poreikiai ir mineraliniai junginiai.

Parametrai

Pakuotės svoris (kg):
0.04
Gamintojas:
VITAPOL
Kokios yra prekių vertinimo taisyklės?

Produktą gali vertinti tik registruoti FERA.LT klientai, kurie jį įsigijo. Žvaigždučių įvertinimas yra visų įvertinimų vidurkis.  Patikrinę atsiliepimus, paskelbsime ir teigiamus, ir neigiamus atsiliepimus.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

***

Nelabai valgo žiurkėnas

Neseniai įsigijote šią prekę? Padėkite tinkamai pasirinkti ir kitiems pirkėjams ir pridėkite nuotrauką (-as)?

Norite gauti papildomos informacijos apie šią prekę, susisiekite telefono numeriu +370 700 44 979 arba el. pašto adresu info@fera.lt