Vitapol maistas kanarėlėms raudonai spalvai paryškinti 350 g

Gamintojas: VITAPOL
7626
2.50

Išsiunčiame per 1-3 d.d.

Lojalumo taškai: 1 taškas
Mūsų klientų nuotraukos Žiūrėti papildomas nuotraukas
Papildomas pašaras geltonskruostėms kanarėlėms su vištų kiaušiniais, būtinas lesalas perėjimo ir veisimosi laikotarpiu. Vištų kiaušiniuose yra gyvūninių baltymų, turinčių standartinių aminorūgščių, reikalingų jauno organizmo statybai ir teisingiems suaugusių paukščių fiziologiniams procesams. sveikų ir visiškai susiformavusių plunksnų formavimuisi. Kiaušiniuose taip pat gausu vitaminų A, D ir kai kurių B grupės vitaminų. Be to, juose yra daug magnio, kalio, fosforo, sieros ir geležies. Koncentruotų pigmentų buvimas užtikrina didesnį plunksnų intensyvumą. Šerti papildomais pigmentais reikėtų pradėti prieš perėjimą, kad pigmentas galėtų įsiskverbti į augančias plunksnas.

Papildomas pašaras.

Sudėtis: kvietiniai miltai, kukurūzų kruopos, glicerinas, išlukštentos saulėgrąžų sėklos, juodgrūdžių sėklos, nugriebto pieno milteliai, juodgrūdžių sėklos, džiovinti kiaušinių produktai, mielės, cukrus. Priedai: dažikliai, kvapiosios medžiagos.

Analitinės sudedamosios dalys: neapdoroti baltymai (Kjeldalio metodas) min. 14,6 %, neapdoroti riebalai min. 9,4 %, žalios ląstelienos maks. 2,8 %, neapdoroti pelenai maks. 6,8 %, drėgmė maks. 12%.

Šeriama prieš pat kuilių rujojimą ir jų rujojimo metu.
Rūšis:
Kanarėlėms

Parametrai

Google product category (US):
Animals & Pet Supplies > Pet Supplies > Bird Supplies
Pakuotės svoris (kg):
0.35
Papildoma nauda sveikatai:
Aprūpinimas vitaminais
Gamintojas:
VITAPOL
Kokios yra prekių vertinimo taisyklės?

Produktą gali vertinti tik registruoti FERA.LT klientai, kurie jį įsigijo. Žvaigždučių įvertinimas yra visų įvertinimų vidurkis.  Patikrinę atsiliepimus, paskelbsime ir teigiamus, ir neigiamus atsiliepimus.

Atsiliepimai

Nerasta atsiliepimų

Parašyti atsiliepimą

Neseniai įsigijote šią prekę? Padėkite tinkamai pasirinkti ir kitiems pirkėjams ir pridėkite nuotrauką (-as)?

Norite gauti papildomos informacijos apie šią prekę, susisiekite telefono numeriu +370 700 44 979 arba el. pašto adresu info@fera.lt