Vitapol maistas banguotosioms papūgėlėms 500 g

Gamintojas: VITAPOL
32300
2.40

Išsiunčiame per 1-3 d.d.

Lojalumo taškai: 1 taškas
Mūsų klientų nuotraukos Žiūrėti papildomas nuotraukas
Pagrindinis mišinys, skirtas kasdieniam banguotųjų papūgų šėrimui.
Jame yra atrinktų, aukščiausios kokybės ir gerai subalansuotų sėklų ir grūdų, skirtų šerti šios grupės papūgoms. Be 3 rūšių sorų, mišinyje yra kanarėlių sėklų, kurios yra lengvai virškinamos ir skanios papūgoms. Pridėtos linų sėklos teigiamai veikia virškinimo sistemą ir blizgančias plunksnas. Pašaruose sumažintas aliejinių sėklų kiekis, saulėgrąžų sėklų yra tik 0,5, kad pašaras būtų įvairesnis ir skanesnis. Pridėta susmulkintų austrių kriauklių - tai natūralaus įkvėpimo šaltinis.

Visavertis pašarų mišinys.

Sudėtis: Sudėtis: geltonosios soros (37 %), baltosios soros (25 %), raudonosios soros, kanarėlių sėklos, lukštentos avižos, linų sėmenys (2,75 %), išlukštenti žemės riešutai, juodgrūdės sėklos (1 %), baltosios sorgo sėklos, raudonosios sorgo sėklos, kalkinės austrių kriauklės (1 %), lukštentos saulėgrąžų sėklos (0,5 %), sojų miltai, kukurūzų miltai, džiovinti eukalipto lapai (0,25 %), kvietiniai miltai, liucerna, papajų milteliai, linų sėmenų aliejus, kalcio karbonatas, dikalcio fosfatas.


Analitinės sudedamosios dalys: žali baltymai (nustatyti Kjeldalio metodu) min. 11,2 %, neapdoroti riebalai min. 5.95%, crude fibre max. 8.85%, crude ash max. 4,4 %, drėgmė maks. 12%.

Šerti 2-3 arbatiniais šaukšteliais per dieną
priklausomai nuo paukščio apetito. Užtikrinkite nuolatinę prieigą prie švaraus ir šviežio geriamojo vandens.

Parametrai

Google product category (US):
Animals & Pet Supplies > Pet Supplies > Bird Supplies
Pakuotės svoris (kg):
0.5
Gamintojas:
VITAPOL
Kokios yra prekių vertinimo taisyklės?

Produktą gali vertinti tik registruoti FERA.LT klientai, kurie jį įsigijo. Žvaigždučių įvertinimas yra visų įvertinimų vidurkis.  Patikrinę atsiliepimus, paskelbsime ir teigiamus, ir neigiamus atsiliepimus.

Atsiliepimai

Nerasta atsiliepimų

Parašyti atsiliepimą

Neseniai įsigijote šią prekę? Padėkite tinkamai pasirinkti ir kitiems pirkėjams ir pridėkite nuotrauką (-as)?

Norite gauti papildomos informacijos apie šią prekę, susisiekite telefono numeriu +370 700 44 979 arba el. pašto adresu info@fera.lt