VITAPOL Lašeliai graužikams - riešutiniai 75g

Gamintojas: VITAPOL
7619
IŠPARDUOTA

Išsiunčiame per 3-5  d.d.

Mūsų klientų nuotraukos Žiūrėti papildomas nuotraukas
Gardumynas graužikams ir triušiams, papildantis jų racioną. Jį sudaro pieno lašai, praturtinti miško vaisiais, kuriuose gausu vitaminų ir mineralų, stiprinančių kaulus. Dėl lašų struktūros ir kietumo galima tinkamai nušlifuoti šios grupės gyvūnų visą gyvenimą augančius smilkinius.

Papildomas pašaras.


Sudėtis: augaliniai riebalai, išrūgų milteliai, cukrus, nugriebto pieno milteliai, kukurūzų grūdų miltai, maltodekstrinas, avižų skaidulos, riešutų miltai (0,22 %), kakava. Jusliniai priedai: kvapiosios medžiagos. Technologiniai priedai: lecitinas.


Analitinės sudedamosios dalys: žali baltymai (nustatyti Kjeldalio metodu) min. 3,4 %, neapdoroti riebalai min. 21 %, žalios ląstelienos maks. 2,43 %, ne daugiau kaip 2,43 % žalios ląstelienos, ne daugiau kaip 2,43 % žalių pelenų. 3,92 %, drėgmė maks. 12%.

Skirta kaip papildomas skanėstas prie pagrindinio ėdalo.
Rūšis:
Pastilės

Parametrai

Pakuotės svoris (kg):
0.075
Papildoma nauda sveikatai:
Aprūpinimas vitaminais
Gamintojas:
VITAPOL
Kokios yra prekių vertinimo taisyklės?

Produktą gali vertinti tik registruoti FERA.LT klientai, kurie jį įsigijo. Žvaigždučių įvertinimas yra visų įvertinimų vidurkis.  Patikrinę atsiliepimus, paskelbsime ir teigiamus, ir neigiamus atsiliepimus.

Atsiliepimai

Nerasta atsiliepimų

Parašyti atsiliepimą

Neseniai įsigijote šią prekę? Padėkite tinkamai pasirinkti ir kitiems pirkėjams ir pridėkite nuotrauką (-as)?

Norite gauti papildomos informacijos apie šią prekę, susisiekite telefono numeriu +370 700 44 979 arba el. pašto adresu info@fera.lt