30 DIENŲ PINIGŲ
GRĄŽINIMO GARANTIJA!
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
UŽSAKYMAMS NUO 18 EUR

Vitapol Smakers Premium burbuolės banguotosioms papūgėlėms 2 vnt.

Gamintojas: VITAPOL
7610
1.70

Išsiunčiame per 1-3 d.d.

Mūsų klientų nuotraukos Žiūrėti papildomas nuotraukas
"Complete Smaker" banguotosioms papūgėlėms kasdieniam šėrimui. Be atrinkto, aukščiausios kokybės ir gerai subalansuoto sėklų mišinio, jo sudėtyje yra vaisių ir daržovių (braškių, obuolių, morkų). Dėl tokios turtingos ir įvairios sudėties šis maistas suteikia paukščiams būtinų vitaminų, mineralų ir elementų. Jame taip pat yra vitaminizuotų granulių, papildančių papūgų racioną tokiais vitaminais kaip A, D3, E ir C, taip pat kalciu ir fosforu.

Papildomas pašarų mišinys.


Sudėtis: Sudėtis: geltonosios soros, baltosios soros, raudonosios soros, kanarėlių žolės sėklos, baltosios sorų sėklos, sezamo sėklos, kanapių sėklos, lukštentos avižos, linų sėmenys, dygminų sėklos, žemės riešutai lukštenti, pjaustyti, saulėgrąžų sėklos, kalkinės jūros kriauklės, juodgrūdžių sėklos, paruoštos morkos, džiovinti obuoliai, juodgrūdžių sėklos, kukurūzų miltai, kvietiniai miltai, liucernų miltai, džiovinti kiaušiniai, džiovintos braškės, linų sėmenų aliejus, papajų milteliai, mielių ekstraktas, kalcio karbonatas.

Analitinės sudedamosios dalys: žali baltymai (Kjeldalio metodas) min. 11,2 %, neapdoroti riebalai min. 6,5 %, žalios ląstelienos maks. 11,9 %, žali pelenai maks. 7,2 %, drėgmė maks. 12%

Šerti kaip visavertį pašarą vietoj biraus mišinio.

Parametrai

Google product category (US):
Animals & Pet Supplies > Pet Supplies > Bird Supplies
Papildoma nauda sveikatai:
Aprūpinimas vitaminais
Gamintojas:
VITAPOL
Rūšis:
Mažiems paukščiams

Paskirtis

Kokiam augintiniui:
Paukščiai
Kokios yra prekių vertinimo taisyklės?

Produktą gali vertinti tik registruoti FERA.LT klientai, kurie jį įsigijo. Žvaigždučių įvertinimas yra visų įvertinimų vidurkis.  Patikrinę atsiliepimus, paskelbsime ir teigiamus, ir neigiamus atsiliepimus.

Atsiliepimai

Nerasta atsiliepimų

Parašyti atsiliepimą

Neseniai įsigijote šią prekę? Padėkite tinkamai pasirinkti ir kitiems pirkėjams ir pridėkite nuotrauką (-as)?

Norite gauti papildomos informacijos apie šią prekę, susisiekite telefono numeriu +370 700 44 979 arba el. pašto adresu info@fera.lt