Trixie strateginis žaidimas Activity Slide & Feed 30 × 27 cm

Gamintojas: TRIXIE
44314
14.20

Išsiunčiame per 1-3 d.d.

Lojalumo taškai: 4 taškai
Mūsų klientų nuotraukos Žiūrėti papildomas nuotraukas

**** *

8 Atsiliepimai 4.8 z 5

*****

75%

****

25%

***

0%

**

0%

*

0%

100%

Recommend

100% klientai rekomenduoja šį produktą

Parašyti atsiliepimą

Strateginis žaidimas šunims ir katėms "Slide & Feed". Gyvūnas ima skanėstus burna arba letenomis. Gali būti naudojamas kasdieniam šėrimui, nes neleidžia letenėlėms praryti maisto. Pagamintas iš plastiko su guminiu pagrindu.

Parametrai

Augintinio dydis:
Universalus
Gamintojas:
TRIXIE
Kokios yra prekių vertinimo taisyklės?

Produktą gali vertinti tik registruoti FERA.LT klientai, kurie jį įsigijo. Žvaigždučių įvertinimas yra visų įvertinimų vidurkis.  Patikrinę atsiliepimus, paskelbsime ir teigiamus, ir neigiamus atsiliepimus.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

****

Atrodo įdomus ir naudingas daiktas, tačiau sakyčiau tinkamas didelės veislės šuniui. Mūsų vidutiniam pudeliui per "griozdiškas'.

****

Labai gerai pagamintas žaislas. Tačiau miniatiūriniam šnauceriui labirinto sienos yra šiek tiek per aukštos:) Su mažais skanėstais jam kyla problemų.

*****

Labai geras dubuo, atlieka savo darbą. Šuo iš tikrųjų valgo maistą daug lėčiau - bijojau, kad taksui jis bus per didelis ir nepatogus naudoti, tačiau paaiškėjo, kad jo dydis yra labai universalus. Šuo greitai išmoko naudotis dubenėliu, bet vis dar labai jį mėgsta.

*****

Puikiai tinka valgytojams, kurie maistą praryja akimirksniu. Reikia įsitempti ir susikaupti, bet taip pat dirbti su liežuviu ;) Rekomenduoju. Šuo ėda daug lėčiau, o tai turi įtakos virškinimo sistemos būklei ir mano ramybei. Spręsdamas galvosūkius šuniukas nenusivils, o tai labai svarbu, kad jis nenusiviltų. Rekomenduoju

*****

Norėjau parodyti alternatyvą ilgiems rudens vakarams ir būdą, kaip išjudinti vyresnio amžiaus šuns čiaudulį ir smegenis. Gyvenimas patikrino planus, o šniukštinėjimo žaidimai tapo vienu iš veiksmingesnių būdų spręsti šunų nuobodulio problemą ligos metu. Jei jūsų šuo sveiksta arba dėl įvairių priežasčių jo fizinis aktyvumas yra ribojamas, primygtinai rekomenduoju įsigyti lavinamųjų žaislų. Toks sprendimas bus puikus būdas ir lietingiems, šaltiems, nuobodiems rudens vakarams, ir šuns nuoboduliui gydyti sveikimo metu, ir išjudinti šuns smegenų ir čiaudėjimo sraigtelius.

*****

Žaislas yra pas mus nuo pat švenčių, o mano šunys jį dažnai naudoja. Šunys, kurie buvo apgyvendinti mano laikinuose namuose, taip pat turėjo galimybę juo naudotis. Tai labai gerai padėjo mano šuniukui, kuris buvo per mažo svorio ir labai godžiai valgė. Dėl "Activity Slide & Feed" šuniukas ėdė daug lėčiau ir ramiau. Be to, jis turėjo įtempti savo mažą smegenėlę ir sugalvoti, kaip ištraukti maistą iš labirinto. Po tokių protinių pastangų jis ramiai užmigo savo lovoje.

*****

To ir tikėjausi; šuniui reikia daug laiko praleisti prie maisto, o ne jį įsisavinti per sekundę.

*****

Pasakysiu, kad man labai patinka. Man jis taip patinka, kad kasdien iš jo valgau pusryčius. Jis tapo mano dubeniu. Man lėčiau pavyksta iš jo valgyti, turiu dirbti liežuviu, kad jį ištuštinčiau. Tačiau šis žaidimo dubuo, Trixie dubuo, nėra toks sudėtingas kaip kiti, kuriuos esu turėjęs. Šį kartą net nebandžiau pataikyti į jį letena ar nuversti. Tai manęs neerzina, o tai svarbu, kad galėčiau valgyti ramiai, be streso. Jį lengva valdyti. Be to, man labai patinka slėptuvės, kuriose paslėptas maistas, o čia aš viską turiu! Dubuo yra puikus! Man tai patinka! Aš negrįšiu prie savo senojo dubens!
Jis pagamintas tvirtai ir lengvai valomas. Be to, jis turi neslystančią apsauginę užfiksavimo detalę, todėl lengvai neslysta.

Neseniai įsigijote šią prekę? Padėkite tinkamai pasirinkti ir kitiems pirkėjams ir pridėkite nuotrauką (-as)?

Norite gauti papildomos informacijos apie šią prekę, susisiekite telefono numeriu +370 700 44 979 arba el. pašto adresu info@fera.lt