30 DIENŲ PINIGŲ
GRĄŽINIMO GARANTIJA!
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
UŽSAKYMAMS NUO 18 EUR

Trixie Meškerė su povo plunksna 47 cm

Gamintojas: TRIXIE
7118
1.60

Išsiunčiame per 1-3 dienas

Mūsų klientų nuotraukos Žiūrėti papildomas nuotraukas

Žaidimai ne tik suteikia katėms daug džiaugsmo, bet teikia naudą jų fizinei būklei. Šis smagus žaislas – povo plunksna, pakabinta ant lazdelės, paskatins gyvūno aktyvumą ir judrumą.

  • Žaislas sukurtas taip, kad šeimininkas galėtų žaisti kartu su savo augintiniu, o tai gerina jų tarpusavio ryšį.
  • Jūsų augintinis susidomėjęs tykos plazdančios spalvingos plunksnelės ir nutaikęs tinkamą momentą bandys ją sugauti savo letenėlėmis.
  • Žaislo ilgis – 47 cm.

Parametrai

Gamintojas:
TRIXIE

Atsiliepimai

Nerasta atsiliepimų

Parašyti atsiliepimą

Neseniai įsigijote šią prekę? Padėkite tinkamai pasirinkti ir kitiems pirkėjams ir pridėkite nuotrauką (-as)?

TrixieMeškerėsupovoplunksna47cm Trixie Meškerė su povo plunksna 47 cm Trixie Meškerėsupovoplunksna47cm TrixieMeškerė supovoplunksna47cm TrixieMeškerėsu povoplunksna47cm TrixieMeškerėsupovo plunksna47cm TrixieMeškerėsupovoplunksna 47cm TrixieMeškerėsupovoplunksna47 cm Trixie Meškerė supovoplunksna47cm TrixieMeškerė su povoplunksna47cm TrixieMeškerėsu povo plunksna47cm TrixieMeškerėsupovo plunksna 47cm TrixieMeškerėsupovoplunksna 47 cm TrixieMeškerė su povo plunksna47cm TrixieMeškerė supovo plunksna47 cm Trixie Meškerė su povoplunksna 47cm TrixieMeškerė supovoplunksna 47cm TrixieMeškerė supovo plunksna47cm TrixieMeškerėsu povoplunksna 47cm Trixie Meškerė supovo plunksna 47cm TrixieMeškerė su povo plunksna47 cm TrixieMeškerė supovo plunksna47 cm TrixieMeškerė su povoplunksna 47cm TrixieMeškerė supovo plunksna 47cm
Facebook