Trixie kubas su 4 kamuoliukais 21.5 cm

Gamintojas: TRIXIE
14176
IŠPARDUOTA

Išsiunčiame per 1-3 d.d.

Mūsų klientų nuotraukos Žiūrėti papildomas nuotraukas

*****

2 Atsiliepimai 5 z 5

*****

100%

****

0%

***

0%

**

0%

*

0%

100%

Recommend

100% klientai rekomenduoja šį produktą

Parašyti atsiliepimą

Puikus žaislas, kuris suteiks valandų valandas puikių pramogų
Kubas turi skylutes, kuriose paslėpti kamuoliukai, o šuo turi juos surasti ir ištraukti.
Kube taip pat galima paslėpti kitus žaislus ar skanėstus.

Spalvų mišinys. Siunčiama atsitiktine tvarka.

Parametrai

Augintinio dydis:
Universalus
Google product category (US):
Animals & Pet Supplies > Pet Supplies > Dog Supplies
Medžiaga:
Pliušas
Gamintojas:
TRIXIE
Kokios yra prekių vertinimo taisyklės?

Produktą gali vertinti tik registruoti FERA.LT klientai, kurie jį įsigijo. Žvaigždučių įvertinimas yra visų įvertinimų vidurkis.  Patikrinę atsiliepimus, paskelbsime ir teigiamus, ir neigiamus atsiliepimus.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

*****

Herosas labai mėgsta pliušinius žaislus, o ypač juos glostyti ;) Trixie kubelio atveju ištraukęs žaisle paslėptas staigmenas jis patiria didelį malonumą ir pasitenkinimą :D Papildoma atrakcija yra kamuoliukuose paslėpti pypsiukai, kuriuos jis taip pat mėgsta! Žaislas yra tvirtas, kol kas, nepaisant kandžiojimo ir kramtymo, nepasirodė jokių skylučių ar išsikišusių siūlų, tačiau nepalikčiau Heros su juo vieno. Šunims, kurie nenaikina žaislų, kubas tinka savarankiškam žaidimui, tačiau jis neužima šuns ilgam, nors čia galima derinti su jo užpildymu ;) Herosas žaidžia su mano kontroliuojamu kubeliu, todėl žaislas mums tikrai tarnaus ilgai.

*****

Šis žaislas yra bene didžiausias mūsų kolekcijoje, jo skersmuo siekia net 21,5 cm, todėl jis yra skirtas vidutiniams ir dideliems šunims, nes mažesniems šunims netinka. Kubas pagamintas iš kelių medžiagų, išorė padengta labai maloniu liesti trijų spalvų pliušo sluoksniu, o vidus užpildytas nemažu putų sluoksniu, kuris padeda išlaikyti formą.Rinkinyje yra keturi kamuoliukai, pagaminti iš to paties pliušo kaip ir kubas, papildoma staigmena buvo ta, kad visuose juose slypi zirztukai, kuriuos Kiba tiesiog dievina :D. Kamuoliukai yra maždaug 6-6,5 cm skersmens ir pagaminti iš to paties pliušo. Jų skersmuo - apie 6-6,5 cm. Ar žinote, kas man labiausiai patinka šiame kube? Tai, kad Kiba gali su juo žaisti pati. Prieš išvykdama į universitetą paslepiu kamuoliukus viduje, o kai grįžtu, jie išsibarsto po visą kambarį. Be to, kai mokausi, ji gali ištraukti kamuoliuką ir skleisti raminančius girgždesio garsus.
Pačioje nuotykių su naujuoju žaislu pradžioje Bunia manė, kad tai tik dar vienas pliušinis meškiukas, ir ėmė įprastai graužti kubelį :), bet, kaip jau rašiau, po minutės suprato, kad geriausia yra viduje.

Neseniai įsigijote šią prekę? Padėkite tinkamai pasirinkti ir kitiems pirkėjams ir pridėkite nuotrauką (-as)?

Norite gauti papildomos informacijos apie šią prekę, susisiekite telefono numeriu +370 700 44 979 arba el. pašto adresu info@fera.lt