Tetra Test O2 1 X 10 ml + 2 X 9 ml

Gamintojas: TETRA
30537
IŠPARDUOTA

Išsiunčiame per 3-5  d.d.

Mūsų klientų nuotraukos Žiūrėti papildomas nuotraukas

Rinkinys, skirtas įprastam NO3 nitratų kiekio gėlame ir jūros vandenyje matavimui. Taip pat galime atlikti matavimus nudažytame vandenyje (juodame vandenyje), filtruotame per durpes arba po žuvų apdorojimo. Daugelis apdorojimo būdų sunaikina naudingas nitrifikuojančias, denitrifikuojančias bakterijas, gyvenančias filtruose, substrate. Kai taip atsitinka, azoto junginių, įskaitant nitratus, kiekis akvariume smarkiai padidėja. Nitratai yra galutinis mineralizacijos proceso akvariume produktas, o palyginti didelė jų koncentracija žuvims nekenksminga, nors turi neigiamą poveikį augalų augimui ir jautresnių rūšių žuvų savijautai. Per didelis nitratų ir fosfatų kiekis yra dažniausia dumblių invazijos priežastis.


Pakuotės turinys: Komplekte yra 1x10 ml + 2x9 mlGo

Parametrai

Gamintojas:
TETRA
Kokios yra prekių vertinimo taisyklės?

Produktą gali vertinti tik registruoti FERA.LT klientai, kurie jį įsigijo. Žvaigždučių įvertinimas yra visų įvertinimų vidurkis.  Patikrinę atsiliepimus, paskelbsime ir teigiamus, ir neigiamus atsiliepimus.

Atsiliepimai

Nerasta atsiliepimų

Parašyti atsiliepimą

Neseniai įsigijote šią prekę? Padėkite tinkamai pasirinkti ir kitiems pirkėjams ir pridėkite nuotrauką (-as)?

Norite gauti papildomos informacijos apie šią prekę, susisiekite telefono numeriu +370 700 44 979 arba el. pašto adresu info@fera.lt