30 DIENŲ PINIGŲ
GRĄŽINIMO GARANTIJA!
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
UŽSAKYMAMS NUO 18 EUR

Norime informuoti, kad šiuo metu užsakymo išsiuntimo laikas, gali būti prailgintas 2-3 d.d. Atsiprašome už nesklandumus. 

 

Tetra Tablets TabiMin xl 133 tablečių

Gamintojas: TETRA
30474
17.70

Išsiunčiame per 1-3 d.d.

Lojalumo taškai: 4 taškai
Mūsų klientų nuotraukos Žiūrėti papildomas nuotraukas
"Tetra TabiMin XL" subalansuotas maistas tabletėmis suteikia optimalų ir įvairų racioną didesnėms dugninėms ir baikščioms žuvims. Tabletės greitai nugrimzta į dugną ir, jei reikia, gali būti strategiškai išdėstytos taip, kad baikščios žuvys galėtų netrukdomai maitintis. Dėl tablečių formos maistas lėtai patenka į vandenį. "Tetra TabiMin XL" yra dviejų spalvų. Rudąją pusę sudaro dumbliai ir juose esančios vertingos mineralinės medžiagos. Geltonoje ir smėlio spalvos pusėje yra aukštos kokybės žuvų taukų, kuriuose yra omega-3 riebalų rūgščių, karotinoidų, skatinančių ryškią spalvą, ir svarbiausių mineralų bei mikroelementų. Pridėjus krevečių, maistas tampa dar skanesnis žuvims. Reguliarus šėrimas "Tetra TabiMin XL" užtikrina gerą sveikatą, ryškią spalvą ir gyvybingumą tokioms žuvims, kaip didieji plekostomusai ir siamo dumbliai.

Parametrai

Gamintojas:
TETRA
Rūšis:
Tabletės
Kokios yra prekių vertinimo taisyklės?

Produktą gali vertinti tik registruoti FERA.LT klientai, kurie jį įsigijo. Žvaigždučių įvertinimas yra visų įvertinimų vidurkis.  Patikrinę atsiliepimus, paskelbsime ir teigiamus, ir neigiamus atsiliepimus.

Atsiliepimai

Nerasta atsiliepimų

Parašyti atsiliepimą

Neseniai įsigijote šią prekę? Padėkite tinkamai pasirinkti ir kitiems pirkėjams ir pridėkite nuotrauką (-as)?

Norite gauti papildomos informacijos apie šią prekę, susisiekite telefono numeriu +370 700 44 979 arba el. pašto adresu info@fera.lt