30 DIENŲ PINIGŲ
GRĄŽINIMO GARANTIJA!
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
UŽSAKYMAMS NUO 18 EUR

Tetra Pond Aquaticcompost 4 l

Gamintojas: TETRA
30310
6.19

Išsiunčiame per 1-3 d.d.

Lojalumo taškai: 2 taškai
Mūsų klientų nuotraukos Žiūrėti papildomas nuotraukas

Specialiai atrinktas natūralaus molio ir baltųjų durpių mišinys, kurio kruopščiai subalansuotos maistingosios medžiagos skatina šaknų augimą ir sveikatą, nepadidindamos dumblių augimo. Didelis molio kiekis sulaiko dirvožemį ir suteikia tvirtą pagrindą augalams. Idealiai tinka visiems tvenkinio augalams.

Nurodymai: 1. Į augalų vazoną įdėkite džiuto ar panašios medžiagos ir iki pusės pripilkite "Tetra Pond AquaticCompost" trąšų. Stipriai paspauskite trąšas, kad būtų pašalintas oras. 2. nuimkite visus augalų svorius ir pakuotes. Įdėkite augalą į vazoną ir laikykite taip, kad pumpurų pagrindas būtų viename lygyje su krepšelio kraštu. Jei reikia, patrumpinkite augalų šaknis. Užpilkite vazoną trąšomis iki maždaug 2,5 cm nuo jo krašto. Stipriai prispauskite trąšas ir, jei reikia, papildykite. 3. Ant viršaus užberkite maždaug 2,5 cm sluoksnį išplauto kalkinio žvyro, kad žuvys nepažeistų substrato. Prieš įleisdami į tvenkinį nupjaukite bet kokią išsikišusią medžiagą ir kruopščiai palaistykite. Atsargiai įdėkite augalus į tvenkinį, kad jų nepažeistumėte.

4 litrų talpa.

Parametrai

Gamintojas:
TETRA
Kokios yra prekių vertinimo taisyklės?

Produktą gali vertinti tik registruoti FERA.LT klientai, kurie jį įsigijo. Žvaigždučių įvertinimas yra visų įvertinimų vidurkis.  Patikrinę atsiliepimus, paskelbsime ir teigiamus, ir neigiamus atsiliepimus.

Atsiliepimai

Nerasta atsiliepimų

Parašyti atsiliepimą

Neseniai įsigijote šią prekę? Padėkite tinkamai pasirinkti ir kitiems pirkėjams ir pridėkite nuotrauką (-as)?