30 DIENŲ PINIGŲ
GRĄŽINIMO GARANTIJA!
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
UŽSAKYMAMS NUO 18 EUR

Tetra Freshdelica Bloodworms 48 g

Gamintojas: TETRA
39201
5.56

Išsiunčiame per 1-3 d.d.

Lojalumo taškai: 1 taškas
Mūsų klientų nuotraukos Žiūrėti papildomas nuotraukas
"Tetra FreshDelica" gelinis maistas - tai idealus užkandis tarp maitinimų, skirtas žuvų bendravimui ir malonumui maitintis. Šiame sveikame, natūraliame geliniame maiste visoms dekoratyvinėms žuvims gausu maistingųjų medžiagų, o kartu skatinama atrasti naują bendravimo su žuvimis formą: Dėl patogios tūbelės ir paketėlių gelį galima lengvai ir tiksliai suleisti. Sliekus imituojanti forma užtikrina natūralią maisto išvaizdą. Natūralų maistą sudaro jūros fauna (pijokėliai, artemijos, dafnijos ir kriliai), todėl žuvys jį natūraliai priima ir lengvai ėda. "Tetra FreshDelica" maistą galima įsigyti dviejų porcijų dydžių: 3 g paketėliai idealiai tinka akvariumininkams, norintiems retkarčiais pamaitinti žuvis skanėstais, o didesni 80 g mėgintuvėliai leidžia mėgautis ilgesniu buvimu su žuvimis ir nesijaudinti, kad produktas bus suvartotas per greitai. Sterili ir sterili pakuotė užtikrina, kad maistas ilgai išliktų šviežias. "Tetra FreshDelica" maistą galima laikyti ne šaldytuve iki 3 metų. Tai idealus priedas prie "TetraMin" pagrindiniu maistu pagrįstos mitybos.

Sudėtis

Vabzdžiai (raudonųjų uodų lervos 30 %), augalinių baltymų ekstraktai, žuvis ir žuvų dariniai, augaliniai produktai, aliejai ir riebalai, mielės, mineralai.


Žali baltymai 5,0 %, žali riebalai 1,0 %, žalioji ląsteliena 1,0 %, drėgmė 90,0 %.

Priedai

Mikroelementai: manganas (mangano (II) sulfato monohidratas) 34 mg/kg, cinkas (cinko sulfato monohidratas) 20 mg/kg, geležis (geležies (II) sulfato monohidratas) 13 mg/kg. Spalvos.


Parametrai

Gamintojas:
TETRA
Pakuotės svoris (g):
48
Rūšis:
Skanėstas
Kokios yra prekių vertinimo taisyklės?

Produktą gali vertinti tik registruoti FERA.LT klientai, kurie jį įsigijo. Žvaigždučių įvertinimas yra visų įvertinimų vidurkis.  Patikrinę atsiliepimus, paskelbsime ir teigiamus, ir neigiamus atsiliepimus.

Atsiliepimai

Nerasta atsiliepimų

Parašyti atsiliepimą

Neseniai įsigijote šią prekę? Padėkite tinkamai pasirinkti ir kitiems pirkėjams ir pridėkite nuotrauką (-as)?