Tetra DecoArt Plant L Hygrophila 30 cm

Gamintojas: TETRA
46802
8.33

Išsiunčiame per 1-3 d.d.

Lojalumo taškai: 2 taškai
Mūsų klientų nuotraukos Žiūrėti papildomas nuotraukas

Tetra DecoArt Plantastics Hygrophila

Natūralios išvaizdos dirbtinis augalas. Hygrofila, dar vadinama pelkine žole, ypač garsėja ryškiai žaliais lapais.

"Tetra DecoArt Plantastics Hygrophila" - tai dirbtinis augalas, imituojantis euforbiją, dar vadinamą pelkių žole. Jis ypač traukia akį ryškiai žaliais lapais. Dėl savo spalvos jis dažnai pasirenkamas kontrastui su tamsiai žaliais ar rausvais vandens augalais sukurti. Jis taip pat puikiai tinka tokiai įrangai, kaip filtrai ir šildytuvai, maskuoti. Nors natūralūs augalai dažnai blogai jaučiasi, kai yra nedideliu atstumu nuo filtrų ir šildytuvų, dirbtiniams augalams šie prietaisai nedaro jokio poveikio. Nors dirbtinis augalas neatlieka natūralių vandens augalų funkcijų, jis sėkmingai sukuria puikias sąlygas slėptis ir nerštui. Be to, dirbtinis povandeninis augalas ne tik atrodo kaip tikras augalas, bet ir natūraliai juda pagal srovę. "Tetra DecoArt Plantastics Hygrophila" turi ir kitų privalumų. Pirma, jį labai lengva ir greita "pasodinti", be to, jį galima išimti iš akvariumo, pavyzdžiui, nuplauti vandentiekio vandeniu. Antra, jis tvirtai pagamintas ir, nepaisant laiko, nepraranda nei formos, nei spalvos. "Tetra DecoArt Plantastics Hygrophila" galima įsigyti mažų, vidutinių ir didelių dydžių, kurių aukštis yra atitinkamai: 15, 23 ir 30 cm, todėl, priklausomai nuo jūsų poreikių, jį galima sodinti akvariumo priekyje, viduryje arba gale. Didelio dydžio dažnai pasiekia net vandens paviršių. Dėl viso to "Tetra DecoArt Plantastics Hygrophila" yra unikalus dirbtinis akvariumo augalas, kurį galima plačiai naudoti bet kokio tipo akvariume.

Parametrai

Gamintojas:
TETRA
Kokios yra prekių vertinimo taisyklės?

Produktą gali vertinti tik registruoti FERA.LT klientai, kurie jį įsigijo. Žvaigždučių įvertinimas yra visų įvertinimų vidurkis.  Patikrinę atsiliepimus, paskelbsime ir teigiamus, ir neigiamus atsiliepimus.

Atsiliepimai

Nerasta atsiliepimų

Parašyti atsiliepimą

Neseniai įsigijote šią prekę? Padėkite tinkamai pasirinkti ir kitiems pirkėjams ir pridėkite nuotrauką (-as)?

Norite gauti papildomos informacijos apie šią prekę, susisiekite telefono numeriu +370 700 44 979 arba el. pašto adresu info@fera.lt