30 DIENŲ PINIGŲ
GRĄŽINIMO GARANTIJA!
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
UŽSAKYMAMS NUO 18 EUR

PERFECT FIT (Junior) 5x825g turtingas vištiena - sausas maistas mažų veislių šunims

Gamintojas: PERFECT FIT
46583
27.40

Išsiunčiame per 1-3 d.d.

Lojalumo taškai: 7 taškai
Mūsų klientų nuotraukos Žiūrėti papildomas nuotraukas

*****

1 Atsiliepimas 5 z 5

*****

100%

****

0%

***

0%

**

0%

*

0%

100%

Recommend

100% klientai rekomenduoja šį produktą

Parašyti atsiliepimą

"Perfect Fit Junior <1 Rich Chicken" sausas šuniukų ėdalas yra visavertis ir subalansuotas ėdalas mažų veislių šuniukams. Šis pašaras išsiskiria savo sudėtimi, kurią sukūrė WALTHAM Gyvulininkystės instituto veterinarijos gydytojai ir mitybos specialistai. Mokslininkai išanalizavo dažniausiai pasitaikančias šunų sveikatos problemas ir sukūrė naujovišką ėdalą su "Total 5" formule, kuri palaiko penkias svarbiausias augintinio sveikatos sritis: stiprią imuninę sistemą, burnos priežiūrą, sveiką virškinimą, sveiką odą ir kailį, taip pat palaiko optimalią būklę ir kūno svorį. Šis šuniukų ėdalas, kuriame yra kalcio ir fosforo, kasdien palaiko sveiką šuniuko augimą.
Šėrimo PERFECT FIT Junior <1 mažų veislių šunų ėdalu privalumai:

- Palaiko sveiką augimą
"Perfect Fit" sudėtyje yra optimalus kalcio ir fosforo kiekis, pritaikytas jaunų šunų poreikiams.

- Stipri imuninė sistema
Didesnis vitamino E, mangano ir cinko kiekis palaiko natūralius jauno šuns gynybinius mechanizmus.

- Sveikas virškinimas
Aukštos kokybės baltymai, svarbūs šuns mityboje, padeda palaikyti jūsų augintinio žarnyno mikroflorą ir užtikrina lengvą šuniuko virškinimą.

- Sveika oda ir kailis
Cinkas ir saulėgrąžų aliejus - natūralus omega-6 nesočiųjų riebalų rūgščių šaltinis - puoselėja sveiką šuniuko odą ir gražų kailį.

- Optimalaus svorio ir kūno būklės palaikymas
Naudodami "Perfect Fit" receptą, gausite reikalingų maistinių medžiagų ir energijos tinkamais kiekiais - jūsų augintinis pasieks optimalų kūno svorį ir būklę.

Apie "Perfect Fit

"Perfect Fit" propaguoja visapusišką požiūrį į augintinių sveikatą, kuris apima pažangią šunų mitybą, fizinį aktyvumą ir protinę stimuliaciją. Šis metodas paremtas ilgamečiais moksliniais tyrimais apie pagrindinius gyvūnų augintinių poreikius, kuriuos nustatė WALTHAM Gyvūnų mokslo institutas. Tai yra "Total 5" formulės, kuri yra išskirtinis "Perfect Fit" šunų ėdalas, pagrindas, puoselėjantis šunų sveikatą ir palaikantis jų gerovę visais gyvenimo etapais.
Sudėtis:
Džiovinti paukštienos baltymai (iš jų 20 % vištienos), kviečiai, kukurūzai, paukštienos riebalai, džiovinti jautienos baltymai, burokėlių minkštimas, vištienos kepenų hidrolizatas, mineralai, saulėgrąžų aliejus (0,40 %), cikorijų ekstraktas, žuvų taukai.
Kaloringumas: 401 kcal/100 g
Priedai / 1 kg:
Antioksidantai; Maisto papildai: Vitaminas A: 8500 TV, vitaminas D3: 938 TV, vitaminas E: 1100 mg, varis: 9 mg, jodo: 2,3 mg, geležies - 30 mg, mangano - 40,5 mg, seleno - 0,15 mg, cinko - 115 mg.

Analitinės sudedamosios dalys (%):
Baltymų kiekis: 29; riebalų kiekis: 18; neorganinės medžiagos: 7,7; žalia ląsteliena: 1,8; kalcis: 1,6; fosforo: 1,2.

Maitinimo būdas:
Rekomenduojame šerti tiek PERFECT FIT™ visaverčiu sausu, tiek drėgnu ėdalu.
Rekomenduojamas paros maisto kiekis šuniui:

Šuniui, kurio numatomas svoris suaugusiam šuniui yra 1 kg: 2 mėnesių amžiaus - 25 g maisto per dieną, padalijus į 4 kartus, 4 mėnesių amžiaus - 35 g maisto per dieną, padalijus į 3 kartus, 6 mėnesių amžiaus - 35 g maisto per dieną, padalijus į 2 kartus.

Suaugusiam šuniui, kurio numatomas kūno svoris yra 3 kg: 2 mėnesių amžiaus - 65 g maisto per dieną, padalijus į 4 porcijas, 4 mėnesių amžiaus - 80 g maisto per dieną, padalijus į 3 porcijas, 6 mėnesių amžiaus - 80 g maisto per dieną, padalijus į 2 porcijas, 9 mėnesių amžiaus - 80 g maisto per dieną, padalijus į 2 porcijas.

Suaugusiam šuniui, kurio numatomas kūno svoris yra 5 kg: 2 mėnesių amžiaus - 100 g maisto per dieną, padalijus į 4 porcijas, 4 mėnesių amžiaus - 115 g maisto per dieną, padalijus į 3 porcijas, 6 mėnesių amžiaus - 120 g maisto per dieną, padalijus į 2 porcijas, 9 mėnesių amžiaus - 115 g maisto per dieną, padalijus į 2 porcijas.

Suaugusiam šuniui, kurio numatomas kūno svoris yra 7 kg: 2 mėnesių amžiaus - 125 g maisto per dieną, padalijus į 4 porcijas, 4 mėnesių amžiaus - 150 g maisto per dieną, padalijus į 3 porcijas, 6 mėnesių amžiaus - 150 g maisto per dieną, padalijus į 2 porcijas, 9 mėnesių amžiaus - 150 g maisto per dieną, padalijus į 2 porcijas.

Šuniui, kurio numatomas svoris suaugusiam šuniui yra 10 kg: 2 mėnesių amžiaus - 155 g maisto per dieną, padalijus į 4 porcijas, 4 mėnesių amžiaus - 195 g maisto per dieną, padalijus į 3 porcijas, 6 mėnesių amžiaus - 200 g maisto per dieną, padalijus į 2 porcijas, 9 mėnesių amžiaus - 195 g maisto per dieną, padalijus į 2 porcijas, 12 mėnesių amžiaus - 190 g maisto per dieną, padalijus į 2 porcijas.

Labai jauniems gyvūnams šunų ėdalą suminkštinkite vandeniu. Atsižvelkite į pereinamąjį laikotarpį ir pakoreguokite šuniui skiriamo maisto kiekį, padalydami jį į porcijas pagal savo augintinio poreikius.
Duokite šuniui gerti šviežio vandens.

Parametrai

Augintinio dydis:
Mažos veislės
Pakuotės svoris (kg):
7
Gamintojas:
PERFECT FIT

Paskirtis

Gyvenimo etapas:
Suaugęs
Augintinio amžius nuo:
12 mėnesių

Ingredientai

Baltymų rūšis:
Menkė
Kokios yra prekių vertinimo taisyklės?

Produktą gali vertinti tik registruoti FERA.LT klientai, kurie jį įsigijo. Žvaigždučių įvertinimas yra visų įvertinimų vidurkis.  Patikrinę atsiliepimus, paskelbsime ir teigiamus, ir neigiamus atsiliepimus.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

*****

Mano šuniui šis ėdalas labai skanus, granulės mažos ir ne per kietos, tinkamos jaunam snukeliui. Rekomenduoju.

Neseniai įsigijote šią prekę? Padėkite tinkamai pasirinkti ir kitiems pirkėjams ir pridėkite nuotrauką (-as)?

Norite gauti papildomos informacijos apie šią prekę, susisiekite telefono numeriu +370 700 44 979 arba el. pašto adresu info@fera.lt