Perfect Fit Junior (< 1 metai) ėdalas praturtintas vištiena mažų veislių šunims 825 g

Gamintojas: PERFECT FIT
46069
IŠPARDUOTA

Išsiunčiame per 1-3 d.d.

Mūsų klientų nuotraukos Žiūrėti papildomas nuotraukas

*****

1 Atsiliepimas 5 z 5

*****

100%

****

0%

***

0%

**

0%

*

0%

100%

Recommend

100% klientai rekomenduoja šį produktą

Parašyti atsiliepimą

"Perfect Fit™Junior <1 Rich Chicken" sausas šuniukų ėdalas yra visavertis ir subalansuotas ėdalas mažų veislių šuniukams. Jis išsiskiria savo sudėtimi, kuri buvo sukurta dalyvaujant WALTHAM™ Gyvulininkystės instituto veterinarijos gydytojams ir mitybos specialistams. Mokslininkai išanalizavo dažniausiai pasitaikančias šunų sveikatos problemas, todėl sukūrė naujovišką ėdalą su "Total 5" formule, kuri palaiko 5 svarbiausias jūsų augintinio sveikatos sritis: stiprios imuninės sistemos užtikrinimą, burnos priežiūrą, sveiką virškinimą, sveiką odą ir kailį, optimalios būklės ir svorio palaikymą. Šis šuniukų ėdalas, kuriame yra kalcio ir fosforo, kasdien palaiko sveiką jūsų šuniuko augimą.
Šėrimo PERFECT FIT™ Junior <1 mažų veislių šunų ėdalu privalumai:

- Palaiko sveiką augimą
Perfect Fit™ sudėtyje yra optimalus kalcio ir fosforo kiekis, pritaikytas jaunų šunų poreikiams.

- Stipri imuninė sistema
Padidintas vitamino E, mangano ir cinko kiekis palaiko natūralius jauno šuns gynybinius mechanizmus.

- Sveikas virškinimas
Aukštos kokybės baltymai, svarbūs šuns mityboje - padeda palaikyti jūsų augintinio žarnyno mikroflorą ir užtikrina lengvą šuniuko virškinimą.

- Sveika oda ir kailis
Cinkas ir saulėgrąžų aliejus - natūralus omega-6 nesočiųjų riebalų rūgščių šaltinis - puoselėja sveiką šuniuko odą ir gražų kailį.

- Optimalaus svorio ir kūno būklės palaikymas
Naudodami "Perfect Fit™" receptūrą, gausite reikalingų maistinių medžiagų ir energijos tinkamais kiekiais - jūsų augintinis pasieks optimalų kūno svorį ir būklę.

Apie "Perfect Fit™

Kaip "Perfect Fit™" propaguojame visapusišką požiūrį į augintinių sveikatą, kuris apima pažangią šunų mitybą, fizinio aktyvumo užtikrinimą ir protinę stimuliaciją. Šį požiūrį pagrindžia ilgamečiai tyrimai, susiję su pagrindiniais augintinių poreikiais, kuriuos nustatė WALTHAM™ Gyvūnų mokslo institutas. Tuo remiantis sukurta "Total 5" formulė, kuria pasižymi "Perfect Fit™" šunų ėdalas, puoselėjantis šunų sveikatą ir palaikantis jų gerovę visais gyvenimo etapais.
Sudėtis:
Sudėtis: džiovinti paukštienos baltymai (iš jų 20 % vištienos), kviečiai, kukurūzai, paukštienos riebalai, džiovinti jautienos baltymai, burokėlių minkštimas, vištienos kepenų hidrolizatas, mineralai, saulėgrąžų aliejus (0,40 %), cikorijų ekstraktas, žuvų taukai.
Kaloringumas: 401 kcal/100 g
Priedai / 1 kg:
Sudėtis: antioksidantai; maisto papildai: Vitaminas A: 8500 TV, vitaminas D3: 938 TV, vitaminas E: 1100 mg, varis: Varis: 9 mg, jodas: 1,5 mg: 2,3 mg, geležis: 30 mg, manganas: 40,5 mg, selenas: 0,15 mg, cinkas: 115 mg.

Analitinės sudedamosios dalys (%):
Baltymų kiekis: 29; riebalų kiekis: 18; inorganic matter: 7.7; crude fibre: 1.8; calcium: 1.6; phosphorus: 1,2.

Šėrimo būdas:
Rekomenduojame šerti tiek PERFECT FIT™ visaverčiu sausu, tiek drėgnu ėdalu.
Rekomenduojamas paros maisto kiekis šuniui:

Šuniui, kurio numatomas kūno svoris yra 1 kg, suaugusiam šuniui: 2 mėn. amžiaus - 25 g maisto per dieną, padalijus į 4 porcijas, 4 mėn. amžiaus - 35 g maisto per dieną, padalijus į 3 porcijas, 6 mėn. amžiaus - 35 g maisto per dieną, padalijus į 2 porcijas.

Šuniui, kurio numatomas kūno svoris suaugusiam šuniui yra 3 kg: 2 mėn. amžiaus - 65 g maisto per dieną, padalijus į 4 porcijas, 4 mėn. amžiaus - 80 g maisto per dieną, padalijus į 3 porcijas, 6 mėn. amžiaus - 80 g maisto per dieną, padalijus į 2 porcijas, 9 mėn. amžiaus - 80 g maisto per dieną, padalijus į 2 porcijas.

Šuniui, kurio numatomas kūno svoris suaugusiam 5 kg: 2 mėn. amžiaus - 100 g maisto per dieną, padalijus į 4 porcijas, 4 mėn. amžiaus - 115 g maisto per dieną, padalijus į 3 porcijas, 6 mėn. amžiaus - 120 g maisto per dieną, padalijus į 2 porcijas, 9 mėn. amžiaus - 115 g maisto per dieną, padalijus į 2 porcijas.

Šuniui, kurio numatomas kūno svoris suaugusiam šuniui yra 7 kg: 2 mėnesių amžiaus - 125 g maisto per dieną, padalijus į 4 porcijas, 4 mėnesių amžiaus - 150 g maisto per dieną, padalijus į 3 porcijas, 6 mėnesių amžiaus - 150 g maisto per dieną, padalijus į 2 porcijas, 9 mėnesių amžiaus - 150 g maisto per dieną, padalijus į 2 porcijas.

Šuniui, kurio numatomas svoris suaugusiam 10 kg: 2 mėnesių amžiaus - 155 g maisto per dieną, padalijus į 4 porcijas, 4 mėnesių amžiaus - 195 g maisto per dieną, padalijus į 3 porcijas, 6 mėnesių amžiaus - 200 g maisto per dieną, padalijus į 2 porcijas, 9 mėnesių amžiaus - 195 g maisto per dieną, padalijus į 2 porcijas, 12 mėnesių amžiaus - 190 g maisto per dieną, padalijus į 2 porcijas.

Labai jauniems gyvūnams šunų maistą suminkštinkite vandeniu. Atsižvelkite į pereinamąjį laikotarpį ir koreguokite šuniui skiriamo maisto kiekį, padalydami jį į porcijas pagal savo augintinio poreikius.
Duokite šuniui gerti šviežio vandens.
Kokiam augintiniui:
Šunims
Rūšis:
Visavertis pašaras

Parametrai

Augintinio dydis:
Mažos veislės
Pakuotės svoris (kg):
0.825
Gamintojas:
PERFECT FIT
Kanoninis produktas prekių linijoje:

Paskirtis

Gyvenimo etapas:
Vyresnio amžiaus
Augintinio amžius nuo:
12 mėnesių

Ingredientai

Baltymų rūšis:
Vištiena
Kokios yra prekių vertinimo taisyklės?

Produktą gali vertinti tik registruoti FERA.LT klientai, kurie jį įsigijo. Žvaigždučių įvertinimas yra visų įvertinimų vidurkis.  Patikrinę atsiliepimus, paskelbsime ir teigiamus, ir neigiamus atsiliepimus.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

*****

Viskas puiku, tikrai ir toliau čia apsipirkinėsiu :)

Neseniai įsigijote šią prekę? Padėkite tinkamai pasirinkti ir kitiems pirkėjams ir pridėkite nuotrauką (-as)?

Norite gauti papildomos informacijos apie šią prekę, susisiekite telefono numeriu +370 700 44 979 arba el. pašto adresu info@fera.lt