30 DIENŲ PINIGŲ
GRĄŽINIMO GARANTIJA!
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
UŽSAKYMAMS NUO 18 EUR

PEDIGREE Adult želė paketėliai 40x100g Mišrių skonių su jautiena, vištiena, ėriena, paukštiena

Gamintojas: PEDIGREE
51530
17.80

Išsiunčiame per 1-3 d.d.

Lojalumo taškai: 4 taškai
Mūsų klientų nuotraukos Žiūrėti papildomas nuotraukas

**** *

28 Atsiliepimai 4.8 z 5

*****

86%

****

11%

***

4%

**

0%

*

0%

97%

Recommend

97% klientai rekomenduoja šį produktą

Parašyti atsiliepimą

PEDIGREE® Adult Mixed Flavours in Jelly - tai visavertis ir subalansuotas ėdalas, sudarytas iš keturių skonių mėsos gabalėlių, pamirkytų želė: jautienos ir kepenų mišinio gabalėlių, vištienos gabalėlių, ėrienos ir kepenų mišinio gabalėlių ir paukštienos gabalėlių. Jo sudėtį sukūrė WALTHAMTM Gyvulininkystės instituto veterinarijos gydytojai ir mitybos specialistai. PEDIGREE® Adult maisto sudėtyje yra natūralių ingredientų, taip pat vitaminų ir mineralinių medžiagų, kad jūsų šuo būtų sveikas daugelį metų. Maistas be dirbtinių kvapiųjų medžiagų ir konservantų, o dėl mažesnio kalorijų kiekio* padeda išlaikyti liekną jūsų augintinio figūrą *Lyginant su tokio pat svorio sauso ėdalo porcija.

Privalumai: - Natūralūs ingredientai Sudėtyje yra natūralių ingredientų, vitaminų ir mineralų. - Imuninės sistemos palaikymas su vitaminu E. - Sveikas virškinimas Dietinės skaidulos žarnyno veiklai palaikyti. - Mažiau kalorijų Mažiau kalorijų* padeda palaikyti liesą kūno masę *Lyginant su tokio pat svorio sauso ėdalo porcija. - Be konservantų Sudėtyje nėra konservantų ir dirbtinių kvapiųjų medžiagų. - Aukštos kokybės baltymai.

Sudėtis: jautienos ir kepenų gausūs gabaliukai - Mėsa ir gyvūninės kilmės produktai^ (įskaitant jautienos mišinį 6 % ir kiaulienos kepenis 9 % gabaliukuose**), augalinių baltymų ekstraktai, grūdai, mineralinės medžiagos, augalinės kilmės produktai (įskaitant džiovintą burokėlių minkštimą 0,5 %). ^ Iš jų 93 % natūralios kilmės. **Paprastai gabalai sudaro 48 % produkto. Vištienos gabalai su daug vištienos - gyvulinės kilmės mėsa ir produktai^ (įskaitant vištieną 14 % ir kiaulienos kepenis 9 % gabalais**), augalinių baltymų ekstraktai, grūdai, mineralinės medžiagos, augalinės kilmės produktai (įskaitant džiovintą burokėlių minkštimą 0,5 %). ^ Iš jų 93 % natūralios kilmės. **Košeliai paprastai sudaro 48 % produkto Košeliai su ėrienos ir kepenėlių mišiniu - mėsos ir gyvulinės kilmės produktai^ (įskaitant ėrienos mišinį 6 % ir kiaulienos kepenėlių mišinį 9 % gabaliukais**), augalinių baltymų ekstraktai, grūdai, mineralinės medžiagos, augalinės kilmės produktai (įskaitant džiovintą burokėlių minkštimą 0,5 %). ^ Iš jų 93 % natūralios kilmės. **Paprastai gabaliukai sudaro 48 % produkto. Daug paukštienos turintys gabaliukai - gyvulinės kilmės mėsa ir produktai^ (įskaitant paukštieną 14 % ir kiaulienos kepenis 9 % gabaliukuose**), augalinių baltymų ekstraktai, grūdai, mineralai, augalinės kilmės produktai (įskaitant džiovintą burokėlių minkštimą 0,5 %). ^ Iš jų 93 % natūralios kilmės. **grūdai paprastai sudaro 48 % produkto.

Kalorijos: 79 kcal/100 g Priedai / 1 kg: Maisto papildai: Vitaminas D₃: 200 TV, vitaminas E: 60,0 mg, varis (vario (II) sulfatas, pentahidratas ): 1,7 mg, jodas (kalcio jodatas, bevandenis): 0,28 mg, geležis (geležies (II) sulfatas, monohidratas): 3,6 mg, mangano (mangano sulfatas, monohidratas): 2,2 mg, cinko (cinko sulfatas, monohidratas): 22,7 mg / Technologiniai priedai: kasijos derva: 2100 mg.

Analitinės sudedamosios dalys (%): baltymai: 8,5; riebalai: 4,8; neorganinės medžiagos: 2,0; žalios ląstelienos: 0,30; drėgmės kiekis: 83,4.

Šėrimas: Rekomenduojamas paros kiekis Rekomenduojame šerti tiek šlapiu, tiek sausu PEDIGREE® šunų ėdalu.
5 kg sveriančiam šuniui per dieną reikia 4 - 4½ paketėlių drėgno ėdalo arba 2 paketėlių drėgno ėdalo ir 45 g sauso ėdalo, 10 kg sveriančiam šuniui per dieną reikia 7 - 7½ paketėlių drėgno ėdalo arba 3 paketėlių drėgno ėdalo ir 85 g sauso ėdalo, 20 kg sveriančiam šuniui per dieną reikia 11½ - 13 paketėlių drėgno ėdalo arba 4 paketėlių drėgno ėdalo ir 160 g sauso ėdalo.
1 paketėlį galite pakeisti 20 g PEDIGREE sauso maisto.

Parametrai

Augintinio dydis:
Universalus
Pakuotės svoris (kg):
4
Gamintojas:
PEDIGREE

Paskirtis

Gyvenimo etapas:
Suaugęs
Augintinio amžius nuo:
12 mėnesių

Ingredientai

Baltymai (%):
7.5
Riebalai (%):
5.5
Kalcis (%):
0.4
Kokios yra prekių vertinimo taisyklės?

Produktą gali vertinti tik registruoti FERA.LT klientai, kurie jį įsigijo. Žvaigždučių įvertinimas yra visų įvertinimų vidurkis.  Patikrinę atsiliepimus, paskelbsime ir teigiamus, ir neigiamus atsiliepimus.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą
1 2 3

*****

Musu kiemsargiukui labai patinka sis maistas. Ketveriopas pasirinkimas. Jis tik laizosi.
Uzsakymas, pristatymas ir siuntos supakavimas - tiesiog klase. 10 balu, Jums FERA.LT darbuotojams.

*****

Puikiai tiko mūsų pudeliui iki paskutinių 18 jo gyvenimo metų. Kiekvieną dieną po 4 pakelius, ir taip 10 metų iš eilės...
Nuostabai skaniai tiesiogine to žodžio prasme ryja mūsų jaunėlis pudeliukas šį maistą. Pakuotės privalumas - 4 skirtingi skoniai, kuriuos kaitaliojant, šuniukui neatsibosta tas pats skonis

*****

Tai tikras atradimas mūsų šeimai! Dikutei jie labai patinka, o mums labai tinka!

*****

Tai tikras išsigelbėjimas tiek mums tiek mūsų mylimai Dikutei.

*****

Mano kalė labai mėgsta šį maistą. Pakuotė puiki. Pakuotėje yra įvairių skonių.

****

Dar kartą užsisakiau maisto savo šuniukams, esu labai patenkinta bendradarbiavimu su "Fera", greitas ir patikimas. Geriausi linkėjimai

*****

Puikiai mano šuns poreikius atitinkantis produktas

*****

Mano šuo mėgsta šiuos paketėlius

*****

Aš jį pridedu į jų maistą, šunys dėl jo pamišę, o kaina, palyginti su kitomis parduotuvėmis, yra priimtina.

*****

Puikus produktas, mėsos gabaliukai žėlėje.
1 2 3

Neseniai įsigijote šią prekę? Padėkite tinkamai pasirinkti ir kitiems pirkėjams ir pridėkite nuotrauką (-as)?

Norite gauti papildomos informacijos apie šią prekę, susisiekite telefono numeriu +370 700 44 979 arba el. pašto adresu info@fera.lt