MACED White Bone presuotas kaulas 16 cm

Gamintojas: MACED
49794
1.70

Išsiunčiame per 1-3 d.d.

Mūsų klientų nuotraukos Žiūrėti papildomas nuotraukas

Kramtukas pagamintas iš karvės odos. Puikiai tinka žaidimams, ilgiau užima jūsų šunį ir patenkina natūralų poreikį kramtyti ir kąsti. Be to, jis padeda išlaikyti švarią burną.

Presuoto kaulo formos kramtukas visų veislių šunims nuo šuniukų amžiaus. Kietas ir aromatingas, jis skatina šunis jį kramtyti. Žaisdamas su kaulu šuo masažuoja dantenas, mankština žandikaulio raumenis ir palaiko gerą burnos higieną. Dėl kaulo struktūros šuo deda daug pastangų, kad jį suėstų. Jis užima jį ilgoms valandoms, o kartu neleidžia jam nuobodžiauti ir niokoti buitinės įrangos. Presuotame kaule yra mažai riebalų.


Ilgis: 16 cmSudėtis: Džiovinta jautienos oda
Analizė: Žali baltymai: 74 %, žali aliejai ir riebalai: 0,1 %, žali pelenai: 0,35 %, drėgmė: 14 %.

Šėrimo rekomendacijos: kaip papildomas ėdalas jis neturėtų sudaryti šuns mitybos pagrindo. Patiekite kaip užkandį ar kramtuką. Neperšerkite. Rekomenduojama šuniui duoti tarp pagrindinių valgymų. Užtikrinkite, kad šuo turėtų šviežio vandens.

Kokiam augintiniui:
Šunims
Gamintojas:
Gussto, Polska
Rūšis:
Pašaro papildas

Parametrai

Augintinio dydis:
Universalus
Google product category (US):
Animals & Pet Supplies > Pet Supplies > Dog Supplies
Gamintojas:
MACED

Paskirtis

Gyvenimo etapas:
Suaugęs
Kokios yra prekių vertinimo taisyklės?

Produktą gali vertinti tik registruoti FERA.LT klientai, kurie jį įsigijo. Žvaigždučių įvertinimas yra visų įvertinimų vidurkis.  Patikrinę atsiliepimus, paskelbsime ir teigiamus, ir neigiamus atsiliepimus.

Atsiliepimai

Nerasta atsiliepimų

Parašyti atsiliepimą

Neseniai įsigijote šią prekę? Padėkite tinkamai pasirinkti ir kitiems pirkėjams ir pridėkite nuotrauką (-as)?

Norite gauti papildomos informacijos apie šią prekę, susisiekite telefono numeriu +370 700 44 979 arba el. pašto adresu info@fera.lt