KITEKAT sausas maistas katėms su jautiena ir dažovėmis 0.3 kg x14

Gamintojas: KITEKAT
32930
26.00

Išsiunčiame per 1-3 d.d.

Lojalumo taškai: 7 taškai
Mūsų klientų nuotraukos Žiūrėti papildomas nuotraukas

Pakuotė - "Kitekat" sausa jautiena su daržovėmis 0,3 kg - 14 vnt.

Sausas "Kitekat" su jautiena ir daržovėmis

Ar stengiatės savo katei duoti tai, kas geriausia, ir ypatingai rūpinatės jos specialia mityba? Jei norite jam duoti gerai subalansuotą maistą, duokite "Kitekat" su jautiena ir daržovėmis. Traškūs ir skanūs jautienos ir daržovių paplotėliai yra kalcio, fosforo, svarbiausių vitaminų ir baltymų šaltinis, kad katės kaulai, dantys ir dantenos būtų sveiki ir stiprūs, o jos gyvybingumas ir gyvenimo džiaugsmas - reikalingi kasdieniniams nuotykiams. Traškios jautienos kąsneliai su daržovėmis suteiks jūsų katei nepaprastą valgymo malonumą.

Analizė: bendras baltymas: 28 %, žali aliejai ir riebalai - 8,5 %, žali pelenai - 9 %, žalia ląsteliena: 2,5 %, kalcio: 1,2%. Vitaminas A: 5000 TV/kg, vitaminas D3: 500 TV/kg, vitaminas E: 50 mg/kg. Su antioksidantais, dažikliais ir konservantais (ES priedai). Varis vario sulfato pavidalu

Sudėtis: Grūdai, mėsa ir gyvūninės kilmės produktai (ne mažiau kaip 4 % jautienos rudosiose granulėse), augalinės kilmės produktai, augalinių baltymų ekstraktai, aliejai ir riebalai, mineralai. Daržovės (min. 4 % morkų oranžinėse granulėse, min. 4 % žirnių žaliose granulėse).

Pakuotė: 300 g

Kokiam augintiniui:
Katėms
Gamintojas:
Mars, JAV
Rūšis:
Visavertis pašaras

Parametrai

Google product category (US):
Animals & Pet Supplies > Pet Supplies > Cat Supplies
Pakuotės svoris (kg):
0.3
Gamintojas:
KITEKAT

Paskirtis

Gyvenimo etapas:
Suaugęs
Augintinio amžius nuo:
12 mėnesių

Ingredientai

Baltymai (%):
28
Baltymų rūšis:
Jautiena
Riebalai (%):
8.5
Kokios yra prekių vertinimo taisyklės?

Produktą gali vertinti tik registruoti FERA.LT klientai, kurie jį įsigijo. Žvaigždučių įvertinimas yra visų įvertinimų vidurkis.  Patikrinę atsiliepimus, paskelbsime ir teigiamus, ir neigiamus atsiliepimus.

Atsiliepimai

Nerasta atsiliepimų

Parašyti atsiliepimą

Neseniai įsigijote šią prekę? Padėkite tinkamai pasirinkti ir kitiems pirkėjams ir pridėkite nuotrauką (-as)?

Norite gauti papildomos informacijos apie šią prekę, susisiekite telefono numeriu +370 700 44 979 arba el. pašto adresu info@fera.lt