30 DIENŲ PINIGŲ
GRĄŽINIMO GARANTIJA!
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
UŽSAKYMAMS NUO 14 EUR
Naujiena

H3D O’Tom Tick Twister erkių traukiklis 2 vnt

Gamintojas: H3D
50483
4.00

Išsiunčiame per 1-3 dienas

Mūsų klientų nuotraukos Žiūrėti papildomas nuotraukas

O’Tom Tick Twister The Tick-Trap yra veterinaro Denis Heitz sukurtas unikalus ir patikimas įrankis leidžiantis saugiai pašalinti įsisiurbusią erkę, jos negniuždant, tiek nuo augintinių, tiek ir nuo žmonių odos.

Erkių traukiklis yra sudarytas iš rankenėlės ir dviejų dantukų, kurie švelniai palenda tarp įsisiurbusios erkės ir odos. Pašalinti parazitą Jums tereikės švelniai kilstelti rankenėlę ir pasukti ją 2-3 kartus. Procesas užtrunka vos kelias sekundes. Pro erkės pašalinimo dezinfekuokite įkandimo vietą.

Pakuotėje yra du traukikliai – didelis ir mažas – todėl galėsite saugiai pašalinti bet kokio dydžio erkę. Pagaminta Prancūzijoje naudojant tik ekologiškas medžiagas.

Pagaminta Prancūzijoje

Sukurtas ir išbandytas veterinarų

Ekologiškas produktas

KUO YPATINGAS TICK TWISTER?

  • pašalina erkes nepriklausomai nuo jų dydžio (nuo 1/10 mm) ar vietos
  • gali būti naudojamas ištraukti erkes nuo žmogaus ar gyvūno odos (šuns, katės, arklio ar kt.)
  • nenutraukia erkės ir nepalieka jos dalių odoje
  • nesuspaudžia erkės pilvo, taip sumažindama infekcijos rizika
  • nereikalinga papildoma pagalba su cheminiais produktais
  • erkę pašalina greitai, lengvai ir be skausmo

KAIP TINKAMAI IR SAUGIAI PAŠALINTI ERKĘ?

Pirmiausia, turite nepamiršti, kad reikia erkę ne ištraukti, o išsukti. Bandant ištraukti erkę kyla grėsmė, kad dalis erkės gali likti po oda ir tai gali sukelti skausmingą uždegimą ar infekciją. Kada erkė yra šalinama sukamuoju judesiu, erkė lengvai pasišalina iš odos ir galimybė, kad nutrauksite erkės galvą yra sumažinama iki minimumo. Taip pat, labai svarbu yra nesuspausti erkės bandant ją pašalinti. Spaudžiant erkės pilvą didina jos seilių išsiskyrimo grėsmę, kurios gali sukelti ligas ir / arba alergijas.

PATIKIMA APSAUGA ŽMONĖMS IR GYVŪNAMS

O’Tom Tick Twister erkių traukiklis yra vienintelis įrankis, kuris leidžia ištraukti erkę sukamuoju judesiu jos nesuspaudžiant. Tai yra geriausias būdas visiškai ir saugiai pašalinti erkę tiek iš žmogaus, tiek iš gyvūno odos.

PAMATYKITE KAIP YRA NAUDOJAMAS O‘TOM TICK TWISTER ERKIŲ TRAUKIKLIS:

https://www.youtube.com/watch?v=lM5ibEu1-QA

Parametrai

Gamintojas:
H3D

Įrašų nėra

Parašyti atsiliepimą

Neseniai įsigijote šią prekę? Padėkite tinkamai pasirinkti ir kitiems pirkėjams ir pridėkite nuotrauką (-as)?

H3DO’TomTickTwistererkiųtraukiklis2vnt H3D O’Tom Tick Twister erkių traukiklis 2 vnt H3DO’Tom TickTwistererkiųtraukiklis2vnt H3DO’Tom TickTwistererkiųtraukiklis2vnt H3DO’TomTick Twistererkiųtraukiklis2vnt H3DO’TomTickTwistererkių traukiklis2vnt H3DO’TomTickTwistererkių traukiklis2vnt H3DO’TomTickTwistererkiųtraukiklis 2vnt H3DO’Tom Tick Twistererkiųtraukiklis2vnt H3D O’TomTick Twister erkiųtraukiklis2 vnt H3DO’TomTick Twister erkiųtraukiklis 2vnt H3DO’TomTickTwister erkių traukiklis2 vnt H3DO’TomTickTwistererkių traukiklis 2 vnt H3D O’TomTick Twister erkių traukiklis2vnt H3D O’TomTick Twistererkių traukiklis2 vnt H3D O’Tom Tick Twister erkiųtraukiklis 2vnt H3D O’TomTick Twistererkiųtraukiklis 2vnt H3D O’TomTick Twistererkių traukiklis2vnt H3D O’TomTickTwister erkiųtraukiklis 2vnt H3D O’Tom Tick Twistererkių traukiklis 2vnt H3D O’TomTick Twister erkių traukiklis2 vnt H3D O’TomTick Twistererkių traukiklis2 vnt H3D O’TomTick Twister erkiųtraukiklis 2vnt H3DO’Tom TickTwister erkių traukiklis2vnt
Facebook