FITMIN

FITMIN logo

"Fitmin" yra tradicinis čekų prekės ženklas, įsikūręs pačioje Orlickų kalnų širdyje, kur su pagarba gamtai ir meile gyvūnams gamina maistą, maisto papildus ir natūralius skanėstus šunims, katėms ir žirgams. Nuo įmonės įkūrimo praėjo daugiau nei 20 metų, per tą laiką daug kas pasikeitė, tačiau pagrindinė šeimos verslo vertybė - sąžiningas požiūris į darbą - išliko. Fitmin" yra tarsi šeima, ji yra ją sudarančių žmonių gyvenimo dalis, jų istorija, nes daugelis čia dirba nuo pat pradžių.

"Fitmin" prekės ženklas kuria visaverčio maisto "Premium" ir "Super Premium" progamas, skirtas šunims, katėms ir žirgams. Jos pritaikytos konkretiems gyvūnų poreikiams, atsižvelgiant į jų dydį, amžių ar būklę.

.

"Fitmin" asortimentas

.

"Fitmin" siūlo drėgną maistą šunims ir sausą maistą. Visi jie yra aukštos kokybės, sukurti atsižvelgiant į jų poreikius:

.
    .
  • Šuniukų maistas, suaugusių ir vyresnio amžiaus šunų maistas
  • .
  • Maistas aktyviems, sportuojantiems šunims, kuriems reikia nedaug kalorijų
  • .
  • Maistas dideliems, mažiems ar vidutinio dydžio šunims
  • .

.
.

Kodėl "Fitmin" prekės ženklas yra unikalus?"

.

"Fitmin" maistas garsėja unikalia technologija, kai į granules dedama šviežios mėsos. Fitmin" yra pirmasis Čekijos prekės ženklas ir vienas pirmųjų Europoje, pradėjęs naudoti tikrą šviežią mėsą, kurios pirminis drėgnumas 70 %, gyvūnų augintinių ėdalo gamyboje. Be to, tai ne bet kokia mėsa, o mėsa, naudojama ir maisto pramonėje. Todėl "Fitmin" ėdalas pasižymi puikiu skoniu, kurį įvertins labai išrankių augintinių šeimininkai. Maistinės medžiagos nesunaikinamos aukštoje temperatūroje, kaip mėsos, perdirbtos į miltus ir vėliau į granules, todėl jos išlieka aukščiausios kokybės. Gamybos įmonė nėra didelė - ji vis dar išlaiko šeimos įmonės statusą. Tačiau joje įdiegtos pažangiausios technologijos, leidžiančios gaminti aukščiausios kokybės produktus.

Fitmin apžvalgos, arba kai kokybė įpareigoja

.


"Fitmin" maisto produktai gaminami pagal kokybės sistemą ISO 9001:2015. Nuo 2012 m. jie taip pat turi vieną svarbiausių ir labiausiai gerbiamų maisto produktų sertifikatų pasaulyje - IFS (International Food Standard) sertifikatą.

"Fitmin" yra augintojų sukurtas maistas

. Svarbi "Fitmin" prekės ženklo dalis taip pat yra jų pačių borderkolių veislynas. "Fitmin" veislyne maisto skoninės savybės išbandomos su visiškai aktyviais šunimis. Šunys iš "Fitmin" veislyno dalyvauja vikrumo varžybose, sėkmingai išlaiko ganyklinių šunų egzaminus ir dalyvauja kinoterapijos užsiėmimuose.


.

Rodymas Kategorijos

Rodyti filtrus

Gyvenimo etapas
Pakuotės svoris (kg)
  • 0
  • 30
Min Max
Augintinio dydis
Specialieji reikalavimai
Kokiam augintiniui
Kaina
Rūšis