Dreamies Mega su sūriu 4 X 180 g

Gamintojas: DREAMIES
46588
16.60

Išsiunčiame per 1-3 d.d.

Lojalumo taškai: 4 taškai
Mūsų klientų nuotraukos Žiūrėti papildomas nuotraukas

****

1 Atsiliepimas 4 z 5

*****

0%

****

100%

***

0%

**

0%

*

0%

100%

Recommend

100% klientai rekomenduoja šį produktą

Parašyti atsiliepimą

 
"Dreamies" prekės ženklo atstovai tiki, kad gyvenimas su kate turi būti kupinas linksmybių. "Dreamies" kačių skanėstai - tai puikus būdas kasdien sužadinti spontaniškas linksmas ir žaismingas akimirkas tarp jūsų ir jūsų katės. Nepakartojamas, svajonių skonio ir tekstūros derinys reiškia, kad jūsų katės padarys viską dėl puikaus "Dreamies" skanėstų skonio.

Dreamies kačių skanėstuose gausu dalykų, kuriuos katės mėgsta. Dalykitės akimirkomis su savo kačių draugu su šiais dvigubos tekstūros skanėstais, kurių išorė viliojančiai traški, o vidus minkštas. Dreamies su gardžiu sūriu sudėtyje yra vitaminų ir mineralų, o viename skanėste yra tik 2 kalorijos. Taigi pirmyn, pakratykite maišelį ir stebėkite, kaip jūsų katė pribėga.

Savybės: "Dreamies Delicious Cheese" skanėstai katėms yra patogiame uždaromame maišelyje; Iš išorės gardžiai traškūs, viduje minkšti skanėstai katėms; "Dreamies" su gardžiu sūriu skanėstuose katėms yra vitaminų ir mineralų, be dirbtinių kvapiųjų medžiagų; Kiekviename "Dreamies" skanėste katėms yra tik 2 kcal; "Dreamies" skanėstai katėms yra 8 gardžių skonių: Su vištiena, su jautiena, su antiena, su lašišos skoniu, su sūriu, su kalakutiena, su tuno skoniu ir su kačių mėtos skoniu.

Papildomas ėdalas tinka suaugusioms katėms ir vyresniems nei 8 savaičių kačiukams.

Kad neužspringtų, laikykite maišelius atokiau nuo kūdikių, mažų vaikų ir naminių gyvūnų.
Approximate Dimensions (Product): 17.5 x 11.0 x 4.0cm

Sudėtis: grūdai, aliejus ir riebalai, augalinės kilmės produktai, mėsa ir gyvūninės kilmės produktai, mineralai, augalinių baltymų ekstraktai, pienas ir pieno produktai (įskaitant džiovintų sūrių miltelius 2,2 %, atitinka sūrį 4 %).

Technologiniai priedai: Jusliniai priedai: Maistiniai priedai: maistinės medžiagos: nenurodyta.

Analitinės sudedamosios dalys: Baltymai 22 %, žalios skaidulos 2 %, žali aliejai ir riebalai 22 %, žali pelenai 9 %, drėgmė nenurodyta.

Tinkamo naudojimo instrukcija: 


Katės amžius Norma
2 - 12 mėn.  6 pagalvelės
1 metai 20 pagalvelės
Kokiam augintiniui:
Katėms
Gamintojas:
Mars, JAV
Rūšis:
Pašaro papildas

Parametrai

Pakuotės svoris (kg):
0.72
Gamintojas:
DREAMIES
Kanoninis produktas prekių linijoje:

Paskirtis

Gyvenimo etapas:
Suaugęs

Ingredientai

Baltymų rūšis:
Gyvulinės kilmės produktai
Kokios yra prekių vertinimo taisyklės?

Produktą gali vertinti tik registruoti FERA.LT klientai, kurie jį įsigijo. Žvaigždučių įvertinimas yra visų įvertinimų vidurkis.  Patikrinę atsiliepimus, paskelbsime ir teigiamus, ir neigiamus atsiliepimus.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

****

Labai gera kaina šioje pakuotėje, už 100 g retai randama šio produkto. Patiekalai kaip skanėstai - katės juos suvalgo, tačiau tai yra grūdų pagrindo produktas, todėl turite to nepamiršti.

Neseniai įsigijote šią prekę? Padėkite tinkamai pasirinkti ir kitiems pirkėjams ir pridėkite nuotrauką (-as)?

Norite gauti papildomos informacijos apie šią prekę, susisiekite telefono numeriu +370 700 44 979 arba el. pašto adresu info@fera.lt