BOZITA

O'CANIS Wątroba z kozy 50 g

"Bozita" - tai švedų prekės ženklas, siūlantis produktus šunims ir katėms šerti. Maistas gaminamas Vårgårda virtuvėje, pačioje Švedijos kaimo širdyje, nuo 1903 m.

Bozita prekės ženklo produktai

Visų pirma reikėtų pradėti gamintojo Bozita produktų sąrašą skirstyti į šunų maistą ir kačių maistą. Abiejų rūšių gyvūnams "Bozita" yra paruošusi sauso ir šlapio maisto variantų. Įvairių skonių maisto variantų galima įsigyti internetinėje parduotuvėje fera.pl. Populiariausias yra šiaurės elnių maistas, kurį augintiniai labai mėgsta! Jame gausu baltymų, be to, jis labai skanus. Dauguma "Bozita" maisto produktų tinka visų veislių šunims. Švediškos kokybės produktai rūpinasi šunų ir kačių imunine sistema, aprūpindami būtinomis maistinėmis medžiagomis.

Medžiagų gamybai naudojami gyvūnai iš Švedijos ūkių.

Visi "Bozita" produktai pasižymi tuo, kad yra sukurti kartu su prekės ženklo ambasadoriais.

 

Ar "Bozita" yra geras maistas? Bozita yra geros kokybės maisto produktas. Švedijos prekės ženklas gamina savo produktus daugiausia iš gyvūninės kilmės produktų. Juose pateikiami gyvūniniai baltymai, kuriuos šunys ir katės geriausiai virškina ir kurie yra būtina šių gyvūnų raciono dalis.
"Bozita" maistas nuo 2007 m. turi ISO 22000 sertifikatą. Tai maisto pramonei taikomas kokybės vadybos standartas, kuriame daugiausia dėmesio skiriama maisto saugai.

.

Rodymas Kategorijos

Rodyti filtrus

Gyvenimo etapas
Pakuotės svoris (kg)
  • 0
  • 2
Min Max
Kokiam augintiniui
Kaina
Rūšis