AQUAEL Bioceramax Ultrapro 1600 1l (n)

Gamintojas: AQUAEL
1779
12.99

Išsiunčiame per 1-3 d.d.

Lojalumo taškai: 3 taškai
Mūsų klientų nuotraukos Žiūrėti papildomas nuotraukas

„Aquael BioCeraMAX UltraPro 1600“ yra unikali kasetė, skirta biologiniam vandens filtravimui gėlavandeniuose ir jūriniuose akvariumuose, paludariumuose, akvaterariumuose ir terariumų baseinuose. Jo forma yra apvali, pagaminti iš sukepinto stiklo, suteikiantys neįprastai didelį filtravimo paviršių (1600 kv. M). Dėl to jis turi neįprastai didelį filtravimo plotą - iki 1600 m2 / l. Bet tai dar ne viskas - ypač mažos poros kamuoliukų viduje sukuria nuolatinės hipoksijos sąlygas, dėl kurių ten gali efektyviai vystytis denitrifikuojančios bakterijos, skaidydamos nitratus atmosferos azoto pavidalu, visiškai išlaisvindamos vandenį iš šio elemento. Taigi, naudojant šį įdėklą, garantuojamas visas azoto ciklas akvariume, užtikrinant jame gyvenančių gyvūnų saugumą ir sumažinant darbo intensyvumą, susijusį su rezervuaro priežiūra (mažiau vandens pokyčių). Laikui bėgant, ant akvariumo filtro įdėtų „Aquael BioCeraMAX UltraPro 1600“ ritinių porų vidinio paviršiaus nusėda Nitrosomonas ir Nitrobacter genčių naudingų nitrifikuojančių bakterijų padermės. Šie mikroorganizmai savo gyvenimo procesuose naudoja medžiagų apykaitos atliekas - amoniaką (Nitrosomonas) ir nitritus (Nitrobacter), kurie yra toksiški žuvims, oksiduodami juos į nitratų formą, kuri yra daug saugesnė akvariumo gyventojams.

1000 ml pakuotė.

Rūšis:
Filtrų kasetės

Parametrai

Gamintojas:
AQUAEL

Paskirtis

Paskirtis:
Filtras
Kokios yra prekių vertinimo taisyklės?

Produktą gali vertinti tik registruoti FERA.LT klientai, kurie jį įsigijo. Žvaigždučių įvertinimas yra visų įvertinimų vidurkis.  Patikrinę atsiliepimus, paskelbsime ir teigiamus, ir neigiamus atsiliepimus.

Atsiliepimai

Nerasta atsiliepimų

Parašyti atsiliepimą

Neseniai įsigijote šią prekę? Padėkite tinkamai pasirinkti ir kitiems pirkėjams ir pridėkite nuotrauką (-as)?

Norite gauti papildomos informacijos apie šią prekę, susisiekite telefono numeriu +370 700 44 979 arba el. pašto adresu info@fera.lt