30 DIENŲ PINIGŲ
GRĄŽINIMO GARANTIJA!
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
UŽSAKYMAMS NUO 18 EUR

AQUAEL Ventiliatoriaus oro siurblio membraninio siurblio deguonis MINIBOOST 100

Gamintojas: AQUAEL
54332
6.76

Išsiunčiame per 1-3 d.d.

Lojalumo taškai: 2 taškai
Mūsų klientų nuotraukos Žiūrėti papildomas nuotraukas
Miniatiūrinis akvariumo aeratorius su efektyvumo valdymu MINIBOOST 100, pasižymintis labai mažais matmenimis ir mažomis energijos sąnaudomis, išlaikant aukštą efektyvumą.

MINIBOOST 100 yra pasiūlymas visiems mažų ir vidutinių akvariumų rezervuarų (kurių talpa iki 100 l) savininkams. Jis naudojamas efektyviam akvariumo vandens aeravimui ir tradicinių kempinių filtrų (šiuo metu dažniausiai naudojamų akvariumuose su krevetėmis ir mailiais) varymui. Jis išsiskiria labai mažais matmenimis (tik 8,5x4x4 cm), dėl kurių jis nėra matomas ir neužima daug vietos.

Jis turi sklandų našumo reguliavimą su patogia rankenėle. Dėl to galite tiksliai sureguliuoti oro kiekį net ir mažiausio akvariumo poreikiams. Speciali membranos konstrukcija užtikrina aukštą patvarumą, o tai garantuoja ilgą tarnavimo laiką nereikalaujant jos pakeisti. Aeratorius sunaudoja tik 1,8 W elektros energijos, todėl jį valdyti labai pigu.

Jis gaminamas Lenkijoje, kuris užtikrina tvirtą apdirbimą ir aukštą naudojimo galimybes. Be to, jis atitinka visus Europos standartus, o tai garantuoja naudojimo saugumą.

Rekomenduojame naudoti aeratorių kiekviename gėlavandeniame akvariume, net ir su filtru, kuriame įrengta aeravimo funkcija.
Modernus, efektyviai veikiantis aeratorius žymiai pagerina vandens prisotinimą deguonimi, o tai garantuoja dar geresnes gyvenimo sąlygas žuvims ir kitiems akvariumo gyvūnams. Be to, aeratoriaus naudojimas pagerina estetinę vertę ir kartu su apšviestu AQUAEL AIRLIGHTS LED aeracijos antgaliu yra puikus bet kokio akvariumo komplekto papuošimas.

Parametrai

Galia (W):
1.8
Gamintojas:
AQUAEL
Pajėgumas (l/h):
100

Atsiliepimai

Nerasta atsiliepimų

Parašyti atsiliepimą

Neseniai įsigijote šią prekę? Padėkite tinkamai pasirinkti ir kitiems pirkėjams ir pridėkite nuotrauką (-as)?