Aquael šildytuvas tvenkiniui Winterhot Pro - 150 W

Gamintojas: AQUAEL
34171
118.06

Išsiunčiame per 1-3 d.d.

Lojalumo taškai: 30 taškas
Mūsų klientų nuotraukos Žiūrėti papildomas nuotraukas

Dėl srautinio šildytuvo tvenkinio vanduo visiškai neužšąla. Šildytuve įrengtas išmanusis termostatas, stebintis oro temperatūros pokyčius, ir srautinis siurblys. Kaitinimo elementas yra aliuminio vamzdelyje, pritvirtintame prie plūdės. Tame pačiame vamzdyje yra nedidelis siurblys, suvartojantis tik 4 W/h. Šis siurblys priverčia vandenį judėti aplink šildytuvą. Kai oro temperatūra išlieka aukštesnė nei minus 5 °C, to pakanka, kad vandens paviršius aplink prietaisą būtų neužšąlantis. Tik tada, kai oro temperatūra nukrenta žemiau minėto lygio, termostatas įjungia šildymo modulį. Siurblio išjudintas aplink jį plaunamas vanduo sparčiai šyla ir aplink šildytuvą suformuoja ledo luitą.

Šis šildytuvas įsijungia tik esant tam tikroms atmosferos sąlygoms ir nenaudoja nereikalingos elektros energijos. Dėl to jis yra ekonomiškas, nes sunaudoja iki 80 % mažiau energijos nei tradiciniai tokio tipo prietaisai. Jo veikimą lengva stebėti dėl viršutiniame prietaiso paviršiuje esančių šviesos diodų, kurie puikiai matomi net iš tolo.

Parametrai

Gamintojas:
AQUAEL
Kokios yra prekių vertinimo taisyklės?

Produktą gali vertinti tik registruoti FERA.LT klientai, kurie jį įsigijo. Žvaigždučių įvertinimas yra visų įvertinimų vidurkis.  Patikrinę atsiliepimus, paskelbsime ir teigiamus, ir neigiamus atsiliepimus.

Atsiliepimai

Nerasta atsiliepimų

Parašyti atsiliepimą

Neseniai įsigijote šią prekę? Padėkite tinkamai pasirinkti ir kitiems pirkėjams ir pridėkite nuotrauką (-as)?

Norite gauti papildomos informacijos apie šią prekę, susisiekite telefono numeriu +370 700 44 979 arba el. pašto adresu info@fera.lt