30 DIENŲ PINIGŲ
GRĄŽINIMO GARANTIJA!
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
UŽSAKYMAMS NUO 18 EUR

Norime informuoti, kad šiuo metu užsakymo išsiuntimo laikas, gali būti prailgintas 2-3 d.d. Atsiprašome už nesklandumus. 

 

Aquael pompa Circulator 1000 (N)

Gamintojas: AQUAEL
1896
IŠPARDUOTA

Išsiunčiame per 1-3 d.d.

Mūsų klientų nuotraukos Žiūrėti papildomas nuotraukas

*****

2 Atsiliepimai 5 z 5

*****

100%

****

0%

***

0%

**

0%

*

0%

100%

Recommend

100% klientai rekomenduoja šį produktą

Parašyti atsiliepimą

Naujų siurblių liniją sudaro keturi modeliai: CIRCULATOR500,1000, 1500 ir 2000, kurių maksimali galia yra atitinkamai 500, 1000, 1500 ir 2000 l / h.

Nuo senų siurblių jį išskiria daugybė novatoriškų techninių sprendimų. Visų pirma, jie yra efektyvesni už savo galią. Tai yra šiuolaikinių, energiją taupančių variklių ir aukštos kokybės tarpiklių, esančių po rotoriaus kamera, rezultatas, kuris sumažina efektyvumo praradimą iki minimumo. Be to, pastarasis sprendimas taip pat leidžia siurbliui veikti už vandens ribų (jis yra visiškai sandarus). Bet tai dar ne viskas. Pajėgumų kontrolė ir vėdinimas, didelis siurblių efektyvumas užtikrina, kad jie puikiai aeruoja vandenį - net ir gylyje, kurio nepasiekia kiti siurbliai. Turint omenyje vartotojų patogumą, visuose modeliuose yra sklandi talpos reguliavimo sistema, naudojant ergonomišką rankenėlę, esančią siurblio išleidimo antgalyje. Jo dėka vandens srovės galią galite lengvai pritaikyti pagal kiekvieno rezervuaro poreikius.

LENGVAS NAUDOJIMAS Gerai apgalvota naujų siurblių konstrukcija daro jų valdymą ir priežiūrą nebrangia ir labai paprasta. Keraminės rotoriaus ašies dėka jie pasižymi ypatingai tyliu ir ilgalaikiu veikimu, suteikdami visišką komfortą. Platus papildomų priedų asortimentas žymiai išplečia naujų siurblių taikymo sritį, todėl akvariumininkas gali juos pritaikyti besikeičiantiems reikalavimams - jų pagrindu jis gali sukurti efektyvius mechaninius, biologinius, cheminius, UV-C filtrus ir kt. precedento neturintis didelis efektyvumas

ypač efektyvus vandens aeravimas
tylus ir energiją taupantis
sklandus ir patogus našumo reguliavimas
puikiai tinka net dideliems tvenkiniams
platus papildomų priedų asortimentas

Parametrai

Galia (W):
11
Gamintojas:
AQUAEL
Rūšis:
Siurbliai
Pajėgumas (l/h):
1000
Kokios yra prekių vertinimo taisyklės?

Produktą gali vertinti tik registruoti FERA.LT klientai, kurie jį įsigijo. Žvaigždučių įvertinimas yra visų įvertinimų vidurkis.  Patikrinę atsiliepimus, paskelbsime ir teigiamus, ir neigiamus atsiliepimus.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

*****

Viskas puikiai.
Ačiū.

*****

labai tylus, didelio našumo
kaip tikėtasi
ir, žinoma, gerai žinomas "Aquael" prekės ženklas

Neseniai įsigijote šią prekę? Padėkite tinkamai pasirinkti ir kitiems pirkėjams ir pridėkite nuotrauką (-as)?

Norite gauti papildomos informacijos apie šią prekę, susisiekite telefono numeriu +370 700 44 979 arba el. pašto adresu info@fera.lt