30 DIENŲ PINIGŲ
GRĄŽINIMO GARANTIJA!
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
UŽSAKYMAMS NUO 18 EUR

Norime informuoti, kad šiuo metu užsakymo išsiuntimo laikas, gali būti prailgintas 2-3 d.d. Atsiprašome už nesklandumus. 

 

Aquael magnetinis valiklis M

Gamintojas: AQUAEL
46314
12.17

Išsiunčiame per 1-3 d.d.

Kaina taškais: 256 taškai
Lojalumo taškai: 3 taškai
Mūsų klientų nuotraukos Žiūrėti papildomas nuotraukas

MAGNETIC CLEANER - tai magentinis valiklis, skirtas dumbliams ir kitiems nešvarumams nuo gėlavandenių ir jūrinių akvariumų stiklų šalinti. Jo paviršius padengtas šiurkščiu, tačiau švelniu ir stiklui saugiu sluoksniu. Valiklis pašalina net atsparius žaliuosius dumblius ir dumblius, taip pat akvariumo stiklo išorėje esančias dėmeles ir apnašas. Valymą palengvina plati ergonomiška rankena.

Šie prietaisai yra saugiausias rezervuaro sprendimas, nes visiškai pašalina vandens sąlytį su žmogaus rankų oda. Taip į akvariumą nepatenka nereikalingos bakterijos ar kiti akvariumo gyventojams pavojingi mikroorganizmai.

M dydis
Stiklo storis 6-10 mm

Parametrai

Gamintojas:
AQUAEL
Kokios yra prekių vertinimo taisyklės?

Produktą gali vertinti tik registruoti FERA.LT klientai, kurie jį įsigijo. Žvaigždučių įvertinimas yra visų įvertinimų vidurkis.  Patikrinę atsiliepimus, paskelbsime ir teigiamus, ir neigiamus atsiliepimus.

Atsiliepimai

Nerasta atsiliepimų

Parašyti atsiliepimą

Neseniai įsigijote šią prekę? Padėkite tinkamai pasirinkti ir kitiems pirkėjams ir pridėkite nuotrauką (-as)?

Norite gauti papildomos informacijos apie šią prekę, susisiekite telefono numeriu +370 700 44 979 arba el. pašto adresu info@fera.lt