Aquael filtras Versamax FZN-Mini

Gamintojas: AQUAEL
33977
13.50

Išsiunčiame per 1-3 d.d.

Lojalumo taškai: 3 taškai
Mūsų klientų nuotraukos Žiūrėti papildomas nuotraukas

*****

1 Atsiliepimas 5 z 5

*****

100%

****

0%

***

0%

**

0%

*

0%

100%

Recommend

100% klientai rekomenduoja šį produktą

Parašyti atsiliepimą

„AQUAEL VERSAMAX MINI“ filtras skirtas vandens filtravimui nanoakvariumuose, krevetėse ir kitose talpyklose, kurių talpa yra nuo 10 iki 40 litrų. Tai užtikrina efektyvų vandens filtravimą, pašalindamas matomas priemaišas. Tuo pačiu metu - priverčiant švelniai judėti vandens paviršių - jis efektyviai aeruoja rezervuarą, padidindamas deguonies kiekį vandenyje. Sklandus išorinio našumo reguliavimas (nereikia mirkyti rankų vandenyje) leidžia reguliuoti prietaiso greitį tiek labai mažo, tiek šiek tiek didesnio bako talpai.

Rinkinyje yra kempinės-vilnos įdėklas, kurį galima pakeisti į papildomas laikmenas, tokias kaip kempinė + aktyvuota anglis + vilna ir kempinė + absorbuojantis fosfatą + vilna.

Parametrai

Galia (W):
4.2
Gamintojas:
AQUAEL
Pajėgumas (l/h):
230
Akvariumo dydis (l):
10-40
Kokios yra prekių vertinimo taisyklės?

Produktą gali vertinti tik registruoti FERA.LT klientai, kurie jį įsigijo. Žvaigždučių įvertinimas yra visų įvertinimų vidurkis.  Patikrinę atsiliepimus, paskelbsime ir teigiamus, ir neigiamus atsiliepimus.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

*****

Geras filtras, kaskadinis filtras. Vienintelis tokių filtrų trūkumas - naktį girdimas vandens šniokštimas, todėl akvariumą laikau ne miegamajame. Mano kovotojui tai labai patinka, jis plaukioja kaip sūkurinėje vonioje.

Neseniai įsigijote šią prekę? Padėkite tinkamai pasirinkti ir kitiems pirkėjams ir pridėkite nuotrauką (-as)?

Norite gauti papildomos informacijos apie šią prekę, susisiekite telefono numeriu +370 700 44 979 arba el. pašto adresu info@fera.lt