30 DIENŲ PINIGŲ
GRĄŽINIMO GARANTIJA!
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
UŽSAKYMAMS NUO 18 EUR

Norime informuoti, kad šiuo metu užsakymo išsiuntimo laikas, gali būti prailgintas 2-3 d.d. Atsiprašome už nesklandumus. 

 

Aquael filtras Pat-Mini (papildomai su kempinėle)

Gamintojas: AQUAEL
46292
12.80

Išsiunčiame per 1-3 d.d.

Lojalumo taškai: 3 taškai
Mūsų klientų nuotraukos Žiūrėti papildomas nuotraukas

*****

1 Atsiliepimas 5 z 5

*****

100%

****

0%

***

0%

**

0%

*

0%

100%

Recommend

100% klientai rekomenduoja šį produktą

Parašyti atsiliepimą

AQUAEL PAT MINI yra miniatiūrinis vidinis filtras, skirtas montuoti mažuose ir vidutiniuose akvariumuose. Šis prietaisas susideda iš mažos galvos, kruopščiai parinktos filtro kempinės ir papildomos tankios kempinės (PPI 45).

Dėl novatoriškų dizaino sprendimų galvos maksimalus pajėgumas yra 400 l / h, o tai yra tiek pat, kiek įprasto vidutinio dydžio turbinos akvariumo filtro. Visa tai sunaudojant ne daugiau kaip 4 W energijos. Dėl to „PAT MINI“ užtikrina efektyvų filtravimą net 120 litrų talpos bakelyje. Galvos priekyje yra našumo reguliatorius, leidžiantis pritaikyti šį parametrą kiekvienam akvariumui. Filtras taip pat turi kryptinį antgalį, kuris leidžia apriboti vandens srovę akvariume, nukreipiant jį, pavyzdžiui, į rezervuaro sienelę. Jame sumontuotas aeracijos vamzdis, prijungtas prie išleidimo antgalio, leidžiantis efektyviai ir efektyviai deguonies kiekį rezervuare esančiam vandeniui.

Kempinė, kuri yra PAT MINI filtro dalis, turi gana smulkias poras, ji yra ypač efektyvi atliekant mechaninį filtravimą akvariume, sulaikant net menkiausius matomus vandens nešvarumus. Be to, tai yra idealus substratas naudingoms nitrifikuojančioms bakterijoms, oksiduojančioms žuvims toksiškus amoniaką ir nitratus, nusėsti. Kempinės priežiūra yra labai paprasta ir trunka tik kelias dešimtis sekundžių. Tokiu būdu užtikrinsime filtro veikimo tęstinumą ir garantuosime, kad mūsų akvariumo gyventojai plauks krištolo skaidrumo ir toksinų neturinčiame vandenyje.

Prietaisą montuoti labai paprasta dėka laikiklio, kuriame yra tvirtos įsiurbimo taurės, taip pat yra funkcinė pakaba, leidžianti filtrą pritvirtinti prie akvariumo stiklo krašto.

labai maži dydžiai
puikus filtravimas
didelis efektyvumas (iki 400 l / h)
patogus našumo reguliavimas
aeravimo funkcija
papildoma stora kempinė (PPI 45)

Parametrai

Gamintojas:
AQUAEL
Kokios yra prekių vertinimo taisyklės?

Produktą gali vertinti tik registruoti FERA.LT klientai, kurie jį įsigijo. Žvaigždučių įvertinimas yra visų įvertinimų vidurkis.  Patikrinę atsiliepimus, paskelbsime ir teigiamus, ir neigiamus atsiliepimus.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

*****

gerai atlieka savo darbą mažame akvariume

Neseniai įsigijote šią prekę? Padėkite tinkamai pasirinkti ir kitiems pirkėjams ir pridėkite nuotrauką (-as)?

Norite gauti papildomos informacijos apie šią prekę, susisiekite telefono numeriu +370 700 44 979 arba el. pašto adresu info@fera.lt