Aquael APR-150 Plus oro kompresorius

Gamintojas: AQUAEL
33969
14.70

Išsiunčiame per 1-3 d.d.

Lojalumo taškai: 4 taškai
Mūsų klientų nuotraukos Žiūrėti papildomas nuotraukas
Aeratorių liniją „OXYBOOST PLUS“ sudaro keturi modeliai: AP 100 PLUS, APR 150 PLUS, AP 200 PLUS ir APR 300 PLUS. Šie skaičiai rodo maksimalų prietaisų efektyvumą, išreikštą litrais per valandą priverstinio oro. Aeratoriai turi vieną (100 ir 150 versijų) arba du oro išleidimo angas (200 ir 300 versijų). Modeliuose sklandžiai reguliuojamas našumas su ergonomiškomis rankenėlėmis, esančiomis viršutinėje korpuso dalyje.


Naujų siurblių korpusai laikomi universaliu, madingu stiliumi, derinant juodą ir baltą spalvas. Jų suapvalintos, disko formos formos leidžia lengvai išlaikyti prietaisą švarų.


OXYBOOST PLUS aeratoriai buvo pagaminti labai atsargiai, naudojant šiuolaikines gamybos technologijas. Verta pabrėžti, kad tai yra keli rinkoje esantys diafragminiai siurbliai - jie yra pagaminti Europos Sąjungoje (lenkiškas produktas, visiškai pagamintas AQUAEL gamykloje Suvalkuose). Tai garantuoja visišką priedų (membranų, stūmoklių) prieinamumą.


OXYBOOST PLUS yra efektyvus ir tuo pačiu metu sunaudoja minimalų energijos kiekį (2,2 - 2,5 W). Todėl jie idealiai tinka nepertraukiamam darbui kaip aeraciniai prietaisai (rekomenduojame juos derinti su ypač dekoratyviais šviečiančiais AQUAEL AIR LIGHTS aeracijos purkštukais), tradiciniams kempinių ir žvyro filtrams vairuoti. Jie gali būti naudojami net jūriniuose rezervuaruose šerti paprastus vamzdinius skimerius.

Parametrai

Galia (W):
2.2
Garantijos laikotarpis:
2 metai
Gamintojas:
AQUAEL
Pajėgumas (l/h):
150
Kokios yra prekių vertinimo taisyklės?

Produktą gali vertinti tik registruoti FERA.LT klientai, kurie jį įsigijo. Žvaigždučių įvertinimas yra visų įvertinimų vidurkis.  Patikrinę atsiliepimus, paskelbsime ir teigiamus, ir neigiamus atsiliepimus.

Atsiliepimai

Nerasta atsiliepimų

Parašyti atsiliepimą

Neseniai įsigijote šią prekę? Padėkite tinkamai pasirinkti ir kitiems pirkėjams ir pridėkite nuotrauką (-as)?

Norite gauti papildomos informacijos apie šią prekę, susisiekite telefono numeriu +370 700 44 979 arba el. pašto adresu info@fera.lt