30 DIENŲ PINIGŲ
GRĄŽINIMO GARANTIJA!
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
UŽSAKYMAMS NUO 18 EUR

Aquael Advanced Soil Plant gruntas 8 l

Gamintojas: AQUAEL
42525
31.60

Išsiunčiame per 1-3 d.d.

Lojalumo taškai: 8 taškai
Mūsų klientų nuotraukos Žiūrėti papildomas nuotraukas

H.E.L.P. ADVANCED SOIL PLANTS akvariumo substratas augalams yra profesionalus substratas augalais apsodintiems akvariumams, įskaitant dabar taip populiarius natūralius akvariumus. Tai juodos 1-4 mm skersmens granulės, pagamintos tik iš natūralių ekologiškų ingredientų.

Kuo išsiskiria šis produktas?

-Vandens parametrų koregavimas - substratas aktyviai veikia akvariumo vandens parametrus, pritaikydamas juos prie vandens augalų poreikių. Tai leidžia lengvai palaikyti karbonatinį kietumą iki 3od, o pH - 5,5-6,5.

-Maistinės medžiagos - substrato sudėtyje yra labai daug palaipsniui išsiskiriančių maistinių medžiagų, todėl puikiai auga net reiklios vandens augalų rūšys, kurios iš substrato pasisavina mineralines medžiagas.

-Biologinis filtravimas - dėl akytos substrato struktūros jame puikiai veisiasi naudingosios filtravimo bakterijos, kurios šalina azoto junginius iš vandens ir gerina jo kokybę.

-Dekoratyvinė vertė - tamsi substrato spalva leidžia sukurti dekoratyvią rezervuaro išvaizdą - substrato fone puikiai matomi sodriai žali arba sodriai raudoni lapai ir augalų stiebai, kurie daro nepaprastai įspūdingą įspūdį.

Ar 8 l talpa yra pakankama talpa rezervuarui, kurio dugno paviršiaus plotas yra 60x30 cm?

Parametrai

Gamintojas:
AQUAEL
Tūris (l):
8
Kokios yra prekių vertinimo taisyklės?

Produktą gali vertinti tik registruoti FERA.LT klientai, kurie jį įsigijo. Žvaigždučių įvertinimas yra visų įvertinimų vidurkis.  Patikrinę atsiliepimus, paskelbsime ir teigiamus, ir neigiamus atsiliepimus.

Atsiliepimai

Nerasta atsiliepimų

Parašyti atsiliepimą

Neseniai įsigijote šią prekę? Padėkite tinkamai pasirinkti ir kitiems pirkėjams ir pridėkite nuotrauką (-as)?